Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mondanátok véleményt a Dreesli...

Mondanátok véleményt a Dreeslink nevű ruharendelős oldalról?

Figyelt kérdés

Nem rendeltem róla semmit, ráadásul most 80%-os kedvezmény miatt 4 dollárba kerül egy-két ruha.

Ha rendelt már onnan valaki bármit is légyszi írja le, hogy mennyire megbízható?



2015. nov. 28. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Én már rendeltem többször is,meg vagyok elégedve velük!Amit fontos figyelembe venni,hogy a ruhák az árukhoz képest jó minőségűek,tehát nem kell egy fantasztikus minőségre gondolni,viszont nem gagyi hatásúak.Velem például előfordult,hogy egy eredeti H&M-es blézert küldtek.De több ilyenbe is bele lehet futni.
2015. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Rendeltem egy kockás inget és egy kötött kardigánt háát, nincs benne semmiféle márkajelző címke meg semmiféle címke sincs. Nem is ez a gond. Akciós volt mind a kettő ruha 3500 Ft lett volna, nos igen, de jött a szállítási költség és megdobta az árat 7000 Ft-ra! o.O Nembaj azért megrendeltem. Megjött. Kibontottam. Az ing olyan mint egy műszálas törlőrongy(az oldalon pamut volt feltüntetve), ráadásul a mérete egy 10 éves kislányra lenne jó, pedig megnéztem a méret táblázatot égész biztosan ez a méretem az ottani adatok szerint... A kardigán jó lett, bökős így kabát alá nem jó(szétszedi az ember nyakát), de az lenne a lényeg, hogy jó legyen a kabát alá. Kardigán anyaga kis tiszta pamutként volt feltüntetve, na mindegy. A csomag mikor megjött, büdös volt és a ruhákat is kétszer kellett kimosnom mire kijött belőle a szag. Nos ennyi lenne, nekem annyira nem vált be. Tanulópénz... Inkább ha ruhára vágysz 7000 Ft értékben(mert ugyebár nekem ennyire jött ki rááadásul a legolcsóbb postázással)menj el normális ruhaboltba ahol jobb a minőség és a méret is jó.... Megbízhatóságát tekintve, persze megjött a kis csomag, de csalódás volt ami benne volt. 2 hét alatt jött meg.
2016. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!