Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a stílusró...

Mit gondoltok erről a stílusról? Mivel tudnám még kimutatni?

Figyelt kérdés

Mostanában jöttem rá, hogy a zene az életem. 3 hangszeren játszom, de szeretném ezt valahogy az öltözködésemen is mutatni. Lehet, hogy ez hülyeség. :D Nem szeretnék fekete cuccokban járni, az azért sok, de valami ilyesmire gondoltam.

Először is a ruhák... szeretem a szakadt farmereket, a mintás pólókat és a kapucnis pulcsikat. Cipőnek tornacipőt szoktam, de mostanában bakancs szerű csizmát hordok. Mit szoktak a zenészek? Mivel dobhatnám még fel? Vagy inkább kiegészítőkkel?

Imádom az ékszereket. Nyakláncnak mondjuk szeretek csak egyet hordani, eddig egy barna nyakláncot viseltem egy violinkulcs medállal, de sosem vettem le, ezért sajnos bevörösödött.. :/ Ezt nem lehet leszedni ugye?

Imádom a karkötőket... esetleg hordjak sokat egy karon? :D

Gondolkodtam még ezen a füllyukasztáson is, tényleg nem szeretnék nagyon elvadulni, mert nem igazán szeretem azt a stílust, de talán egyet (így egy fülbe kettőt, és nem is mindkét fülembe)... De ugye az örökre megmarad, és a lyuk már nem fog összenőni... mit gondoltok?

Mivel tudnám még kimutatni hogy zenész vagyok? Tudom, eléggé összeszedetlen maga az egész kérdés, de ez most így sikerült. :D

Előre is köszönöm a válaszokat. :)

16/L



2015. nov. 29. 15:44
 1/6 opened paradise ***** válasza:

Milyen anyagból van a medál?

Vannak ilyen fémtisztító löttyök.

2015. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez kicsit ellentmondásos(bocsi,ha félreértem).

Te most próbálsz rockosan öltözni(fekete cucc,bakancs),de nem jön be ez a stílus,csak szerinted a zenészek így öltözködnek.

Egyébként meg általában a zenészek egyéniségek,és a saját stílusuk szerint öltözködnek,szóval én személyiségfejlesztést javaslok,és azt hord,ami tetszik,ne egy sémát akarj követni:)

2015. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Huuhát nem tudom, milyen anyagból lehetnek?

Nem arról van szó. Én azt a stílust nem bírom, mikor valakinek fekete tépett haja van meg és emosan néz ki.. hogy írják ezt? :D

A kettő között kéne valahogy megtalálnom a dolgot..

2015. nov. 29. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:

"Huuhát nem tudom, milyen anyagból lehetnek?"

A bizsu szarokról egy idő után lejön a festék. Ha folyamatosan akarod hordani, érdemes lenne valami nemesfém medált beszerezned.


Karkötők: megtanulhatnál csomózni, abból is az alpha technikát. Ebben az a poén, hogy szinte bármit le lehet csomózni vele. Pl. [link] (láttam ilyet már óraszíjban is), hangjegyeket, logókat, betűket, dalszövegeket stb.

A normal tecnika is jó, csak viszonylag limitált, hogy mit lehet vele csinálni. És az esetek többségében enyhén hippis :)


Alapvetően szerintem neked egy időre el kellene felejtened ezt a "Nézzetek rám!! Zenész vagyok!!" című feltűnési viszketegséget és találni egy olyan stílust, ami illik az egyéniségedhez. Ha ez megvan, ahhoz már sokkal könnyebb "zenészes" kiegészítőket válogatni :)


Egyáltalán milyen hangszeren és milyen zenét játszol? Milyen zenét szeretsz?

2015. nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 veterán vas ***** válasza:
100%

Ha nem baj, a számtalan kusza kérdésedre meg sem próbálok válaszolni. Nem hinném, hogy bárki is könnyen és jó tanácsot tudna Neked adni, hiszen nem tudjuk, milyen az alakod, a hajad színe, formája, és még ezer apró összetevő hiányzik, ahhoz, hogy képünk legyen rólad.

A legutolsóhoz kérdésedre: "mivel tudnám még kimutatni hogy zenész vagyok?" csak annyit : csinálj jó zenét, mindenféle sallang és külsőség nélkül.

/nem kell mindenkinek Lady Gaga módra öltözni/ ;)

2015. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :D

Teljesen igazatok van, gondoltam hogy értelmetlen kérdés lesz, de reméltem, hátha van pár jó tanácsotok.

Fuvolán, zongorán és gitáron játszom, és leginkább a rockot szeretem. :)

Tudok csomózni, ma is csináltam karkötőt, és ez az oldal nagyon tetszik, köszönöm!! :))

2015. nov. 30. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!