Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak itt 30-as,40-es nők?...

Vannak itt 30-as,40-es nők? Hol vasaroltok ruhákat?

Figyelt kérdés
Milyen üzletekben, milyen stilusu, márkájú ruhákat vesztek? Elsősorban azok válaszai érdekelnének, akik szeretik/követik a divatot és gyakran járnak ruhát vásárolni, de nem turkaloba. Félreértés ne essék, nincs semmi bajom a turkálóval, csak az olyan általános, sokféle ruha van ott, abból nem derül ki amire kiváncsi vagyok.
2015. nov. 30. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Andrássy út.

Van Graaf.

2015. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanott ahol mindenki más, kínaiban, átlagos plázaboltokban, turikban, neten. H&M, Dorothy Perkins, C&A, Bershka, Amisu, F&F márkák amik az utóbbi 2 napban rajtam voltak. De sokféle ruhám van, nem tudom milyen márkák, mert sose azt nézem ha vásárolok.
2015. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És van egy konkrét üzlet amit a legjobban szerettek, ahova mindig bementek és mindig akad valami?
2015. nov. 30. 13:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg a H&M és a Reserved az a két üzlet, ahol rendszeresen találok olyan darabokat, amik tetszenek. Mostanában a Tescoban (F&F) is vettem ezt-azt. Illetve meglepő módon tudtam venni magamnak a New Yorkerben pár egyszerűbb felsőt egész jó áron. Leárazások alkalmával a Promodba is be szoktam térni.
2015. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Leggyakrabban Andrássy és Váci utca. Főleg designer darabok. Ezen kívül egy-két plázás bolt (Zara, Mango, Peek&Cloppenburg, Van Graaf).
2015. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A zarat, P&c-t én is szeretem, meg újabban a reservedet is. De egyre úgy érzem, hogy sokszor még ezekbe az üzletekbe sem találok az ízlésemnek valót. Csak kovalygok, benézek ide-oda és mindent unalmasnak találok. Örülnek ha lenne egy olyan hely, ahol mindig találok valami olyat ami igazán tetszik. Biztos hogy velem van a baj, de sokkal jobban tetszenek a tini cuccok pl a bershkaban mert stílusban meg mintában nem olyan unalmas, mint a sokkal markásabb ruhák. De tisztában vagyok vele, hogy mar nem nekem valók, biztos kiröhögnének, így hat ott nem is vásárolok hiába tetszene. Más is van így vele? Egyébként 39 éves vagyok, anyuka, az alakom nem sokat valtozott 20 éves korom óta, megis furán éreznem magam ilyen ruhákba.
2015. nov. 30. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Envy,Magenta,H&M,Orsay,Reserved,Mango a leggyakoribb.

Nagy kedvencem az Envy.De pl.farmerokat a Tallybe szoktam venni,mert ott tetszenek a legjobban.

34/N

2015. dec. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az Envy nekem is tetszik, csak nekem túl elegáns hetkoznapokra, inkább csak ha partyra mennek vagy hasonló.

A desigualt szerettem még, rengeteg ruhám táskám volt onnan, de mar egy kicsit az is unalmassá vált, hogy mindig ugyanaz a minta, stílus.

2015. dec. 1. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!