Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat vásároltok a...

Milyen ruhákat vásároltok a turkálóban? Cipőt szoktatok venni ott?

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Nem egyszer vadi új nadrágot találtam, vagy szintén új nyári pólókat. Cipőt is vettem ott, amikor vadi újra akadtam, aminek a belseje is valódi bőr volt. Bár látszott rajt hogy maximum csak felpróbálhatták, odahaza a fürdőkádban kézzel alaposan átmostam majd a radiátoron megszárítottam. Boltban sosem kaptam olyan jó minőségűt. Ha meg lenne, gondolom 500 Ft helyett 30 000 Ft körül lenne az ára.

Dzsekit és kabátot is szoktam venni. Mert van olyan használtruha bolt amiben nagyon jó minőségű áru szokott lenni.

Sőt, minek titkolnám, egyikben jobb minőségű zoknit és alsónadrágot kapni mint egy drága új luxusboltban. Sajnos az utóbbi akkor is kínai ha a bolt bejárata fölé kiírják hogy luxus ruházat. Vásárolnák az utóbbiban is, ha az ár arányos lenne a minőséggel. Ezért nem szégyellek betérni a turkálókba, sőt a luxusboltba térést szégyelleném mert átvernek.

2015. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én jobban felsőket szoktam találni amik szinte vadi újak. Múltkor egy 20e Ft kabátot találtam 3ezeré.

Fehérnemüt soha nem veszek turiba

2015. szept. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenfélét ami megtetszik.

Cipőt még nem vettem, attól viszolygok egy kicsit, plusz még nem is láttam normális áron jó minőségű darabot (hogy a méretet ne is említsük). 3ezret pedig nem adok egy széttaposott vacakért.

2015. szept. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!