Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiszakadt a kabátom, szerintet...

KlenDie kérdése:

Kiszakadt a kabátom, szerintetek, hogy hozhatnám rendben, hogy ne úgy nézzen ki mint egy okádék? Http ://kep. Psharing.com/845248. jpg

Figyelt kérdés
Ma mosás után vettem észre, hogy egy márkás kabátom ujja kivan szakadva nem kicsi foltról beszélünk egész nagyról és pont látható helyen van. Nagymamám azt mondta, hogy valószínűleg rácsöppent valami maró hatású folyadék és az miatt marta így ki, mert az anyag szó szerint lefoszlott róla, de lényegtelen. Szeretem a ruháimat és adok az öltözködésre csak márkás ruháim vannak és megbecsülöm őket. Ez az egyik kedvenc farmerkabátom ami Zara de egy hiba miatt nem fogom kidobni vagy eladni, mert nagyon szeretem. Ötleteket várok szerintetek, hogy tudom rendbe hozni, hogy ne úgy nézzen ki mint egy kínai szar farmerkabát. Gondoltam már, hogy varrónőnél levágatom mindkét ujját és ujj nélküli lesz, de az lehetetlen mivel bő neki a hónaljrésze, Persze a folt az egyik leg szembetűnőbb dolog, de lehet kapni valahol Zara varrható foltot?
2015. nov. 30. 18:00
 1/3 A kérdező kommentje:
?
2015. dec. 1. 09:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz a link
2015. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2015. dec. 1. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!