Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik csizmát lenne érdemeseb...

Melyik csizmát lenne érdemesebb megvennem?

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy magassarkú bokacsizmám, mit imádok, de a magas sarka miatt nem alkalmas ara, hogy hosszabb utat megtegyek benne gyalog. Ezért szükségem lenne egy lapostalpú cipőre, amit hidegebb időben is tudok hordani és kényelmes is, még ha sokat járok is benne.


Amit rólam tudni érdemes, hogy vékony vagyok és magas, ezért letettem a hosszúszárú csizmákról és inkább ezt a két fajta típust választottam:


1. [link]

2. [link]


Nektek milyen van? Mik a tapasztalataitok? Melyiket választanátok?


2015. dec. 1. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi a gond a hosszú szárúakkal?

Igazi téli időbe az való.

Ha ezek közül kell választani, akkor az 1.

A 2. totál beázik a gumis résznél.

Nekem normális, hosszú szárú csizmám van, én megfagynék egy ilyen rövidben télen. Nem most :) Hanem amikor tényleg téli idő van, mínuszok, hó, latyak.

Ja és én is vékony és magas vagyok, és nincs gondom a hosszá szárral.

2015. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Inkább a második, nekem a láncos cuccok nem jönnek be. Ráadásul ez a típusú lánc a vizes időben lehet, hogy le is kopik/elszíneződik hamar, akkor meg nagyon igénytelenül fog kinézni. Ha egyébként meg ezüst ékszereket hordasz, ahhoz is nagyon elüt.

Az első belebújóssal meg az a bajom, hogy nekem az összes belebújós cipőmnek a sarka le van kopva, mert általában úgy veszem le, hogy az egyik lábammal tolom le a sarkánál, bár ez az én hülyeségem. Kényelmesebb úgy állva levenni. Ha rajtam múlna, akkor zipzáros és lánc nélküli.

2015. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az 1-es.

De miért nem lehet hosszú szárú? Én is vékony vagyok , magas is és nekem is hosszú szárú csizmám van.

2015. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, várom a továbbiakat!


Hosszúszárút azért nem akarok, mert nem kényelmes, nagyon "lefogja" a lábam, nem kell. Nekem a rövidebbek kényelmesebbek, meg tudom hordani tavasszal meg ősszel is. De ne térjünk el a kérdéstől :)

2015. dec. 1. 14:02
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
2.!! az elsőn nagyon csúnya, gagyi, proli az az arany dísz..
2015. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2. Az a lánc borzasztó. Én nem annyira a beázástól félnék, hanem hogy a gumis részből kijönnek a gumiszálak.
2015. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem ezt a két cipőt néztem ki pontosan! Ez csak két különböző TÍPUSÚ cipő. A kérdés az, hogy melyik típus a jobb!
2015. dec. 1. 17:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első (típusa) tetszik jobban, sok ilyen csizmám van (cipőmánia:D) viszont nekem az a tapasztalatom, hogy ezek nagyon hidegek! :(

Amúgy én is utálom a hosszú szárú csizmákat.

2015. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor végülis az a kérdés hogy motoros vagy chelsea? Amelyik jobban illik a stílusodhoz. Anélkül hogy bármit is tudnánk rólad, ebben nem lehet tanácsot adni.
2015. dec. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem is a magas vékony lányokon állnak a legjobban a hosszú szárú csizmák. Több fajtát kellene kipróbálnod nem hiszem hogy mindd kényelmetlen. 21/f
2015. dec. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!