Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek illik egy 13 eves...

Szerintetek illik egy 13 eves lanyhoz a fekete?

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy érted a feketét, ha nem emo-s cuccokra gondolsz akkor persze van akinek jól is áll (elegánsabb darabok főként) de 13 évesen nekem nehogy emo-s legyél meg az sem jó ha túlzásba viszed, pl fekete nadrághoz ne vegyélfel fekete felsőt hanem valami élénkebb színt, és az is fontos hogy őrizd meg a nőiességed
2015. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Attól függ. Én személy szerint nem szeretem, mert nekem nem áll jól, de mondjuk a barátnőmnek jól áll, mert nem olyan sápadt a bőre. Ha porcelnbőröd van semmiképp ne vegyél fel, de amúgy szerintem nem a kortól függ.
2015. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fekete, bár elegáns, senkinek sem a legjobb. Akárhogy is, de öregít. Jó meg slankít is persze. :) Ezért aztán sokan hordják.


De szerintem túl gyászos... Főleg egy 13 évesnek.

Nem baj ha az ember néha felvesz feketét, akár hétköznapokon is, csak ne ez legyen túlsúlyban, hanem a színesebb cuccok.


Na meg ne a felső legyen fekete, az közel az archoz...

Én magam nem is érzem jól fekete felsőkben, bár nekem is van néhány (inkább ruhák ezek), kerülöm 30+ éves létemre is...

2015. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, ha feketében érzed jól magad, viseld azt.
2015. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
A fekete mindenkinek jól áll.
2015. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
sztem jobbak a pink árnyalatai. de szivesen hordom feketével és van egy metál árnyalatú karperecem és az a kedvenc kiegeszitom... <3
2015. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!