Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem akarok senkit se megbántan...

Nem akarok senkit se megbántani, de most komolyan, csak nekem röhejes mikor egy lány/nő gumicsizmát vesz fel a városba?

Figyelt kérdés

Még a gazdagabb családból származó lányok (akik mindent megkapnak a szüleiktől) pont gumicsizmát vesznek fel. Ráadásul VÁROSBAN? Olyan benyomást kelt nekem,mintha tehenész lányok lennének,vagy mintha most jöttek volna a vidékről a földekről,vagy oda mennek.

(Vidék alatt a kisebb falukat értem,nem a városokat.)

Nekem annyira ízléstelen , ráadásul abba nem is nagyon szellőzik a láb. Tudom,mert egy ismerősöm olyat hord,és megéreztem....a bűzt,mikor levette a "divatosan" kinéző ,modern GUMICSIZMÁT. Á én ezzel nem tudok azonosulni.

Oké ,hogy esős időben jól jön,mert nem ázik be, de akkor is, vannak ennél ezerszer-szebb jobban kinéző félcsizmák,csizmák. ami nem gumiból van.

Annyira gáz,hogy mindenki megy a tömeg után.

Másnak erről mi a véleménye?



2015. dec. 1. 20:45
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

[link] [link]

[link] [link]

[link] [link]

[link]



Persze az igaz,hogy ne foglalkozzak mással. De akkor is kíváncsi vagyok,csak én vagyok ilyen,sose venném fel.

2015. dec. 1. 20:53
 2/26 anonim ***** válasza:
60%
Neked ez miért fáj?Nem tök mindegy?(41férfi)
2015. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem fáj. Csak furcsállom
2015. dec. 1. 21:12
 4/26 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Szerintem az röhejes, hogy ezért neked egy komplett kérdést ki kellett írnod. Ép ésszel felfoghatatlan, miért annyira fontos és kedves téma ez neked, hogy egyes nők miket aggatnak magukra, hogy elmenjen vele 3 perced, hogy az internetre ezt kiírd. Komolyan, mi bajod a tehenész lányokkal? sok ember talál sok dolgot ízléstelennek, gáznak, mégis túléljük anélkül, hogy ezen lovagolnánk. Igazából totálisan nem értem, mi a célja a kérdésnek. Mit vársz? Megerősítést? Cáfolást? Mindenkinek más tetszik, kapsz majd választ, aki egyetért veled, kapsz olyat, aki nem, de ezt te is tudtad, már akkor mielőtt kiírtad volna a kérdést. Szóval tényleg nem értem, miért csinálod ezt.
2015. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
7%

Hát van benne igazság, de nem érdekelne és nem is foglalkozok velük, tudom milyenek a nők, egymást utánozzák sokan, és nem ámblokk, mert szerencsére sokan normális csizmát hordanak, nem vesznek át minden hülyeséget.

Én is máshol leírtam, hogy gagyi és parasztos, de tudod a nőknek mindent lehet, de próbálnál valami egyedit, nem szokványosat felvenni, kiröhögnének meg itt a gyikon lesajnálnának, ahogy sok mindenért ha fiú újít valamit magán egyből margóra teszik többnyire (nem általánosítunk sosem).

2015. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
És én még azt tartom durvának, amikor nem mond esőt és jó idő van, meleg, és ebbe járnak, tényleg nem szép.
2015. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%

Én mar akkor hordtam, amikor még alig volt vkin utcán, mostanában mar tényleg csak akkor ha esik. De én nem szólok le senkit, pl amiért szoknyahoz sportcipőt vesz fel, csak mert nem az én stílusom.

(Egyébként az az alacsonyszárú rozsaszin cipzaros nagyon jól néz ki)

2015. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Én se értem őket, amikor egyáltalán nem áll esőre az idő, és gumicsizmában jönnek. A másik meg, hogy 41ezer forintért HUNTER gumicsizma.. Najó, ha ők megengedhetik maguknak, akkor miért ne?.. Csk fura.. szerintem is.
2015. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%

Érdekes, hordok esős időben gumicsizmát, több Hunterem van, azok a kedvenceim, de van Burberrym, Guccim. Egyikben sem volt még egyszer sem büdös a lábam!

Mellesleg nem hiszem, hogy "vidéki tehenészlányos" a designer ruháimmal, táskáimmal.

Plusz ha kiszállok az autómból, szerintem senki nem hiszi, hogy kapálásból jöttem! :D

2015. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Értem,nem is akarok senkit se megsérteni. De kíváncsi voltam, mi veszi rá az embert,hogy ilyet hordjon
2015. dec. 2. 00:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!