Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan mondjam el anyumnak...

Hogyan mondjam el anyumnak hogy topp (melltartot) akarok?

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok. Az osztalyomban minden lanynak van mar vagy toppja vagy melltartoja, csak nekem nincs. Nagyon rossz atoltozni tesiora elott felmeztelenul. Anyanak nemmerek errol beszelni. Mamammal regebben rendeltunk a H&M-bol 2 db toppot es amikor elkezdodott a suli akkor azokat hordtam, de errol anyukam nemtud. Titokban tartottam. Most hogy hidegebb van mar trikot hordok. Nagyon kicsi melleim vannak, szinte alig latszik, de nemakarok meztelenul oltozkodni tesi ora elott, mert azert atlatszodna a feher polon hogy nincs alatta semmi...a szortelenitesrol sem beszeltem meg anyumnak, azt is titokban szoktam csinalni amikor reggel egyedul vagyok. A honaljamat szoktam csak. A labam mar nagyon szoros es felek hogy napyaron kifognak ezmiatt nevetni. Meg nemjott meg..anyummal nemszoktam az ilyen dolgokrol beszelni, es mar mondta is egyszer-ketszer hogy nincs is mellem..az osztalyomban par lany azert kibeszel mert nemhordok melltartot.

2015. nov. 20. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél bátor, kérd meg anyudat h vegyetek mert zavar h csak neked nincsen, és kellemetlenül érzed magad, meg fogja érteni, és te is jobban leszel, csak egy mondatodba kerül;) a szőrtelenítés szintén ugyanis ezek szerintem elég alap dolgok, ne félj megkérdezni ;)
2015. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyukáddal nyugodtan beszéld meg, egyszer ő is átment ezeken a dolgokon.
2015. nov. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell bármit is titkolni a saját anyád elől... ő is nő, és ezek természetes dolgok már ennyi idősen. Semmi fura vagy ciki nincs rajta. Teljesen normálisan el lehet mondani, megkérni hogy vegyen neked melltartót/topot/borotvált/akármit.
2015. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mongyuk megbeszéled vele h menjetek el eggyüt vásárolni, és odd szólsz h -anyu vennél nekem egy toppot is?-

Az h nem jött meg amiatt még ne aggódj majd 16 éves korodba na ott már baj van. Én 14 vagyok az osztályból 5 lánynak jött már (9 lányból).

A szőrtelenítést meg ugyan úgy beszélb meg vele h már nagyon zavar és h szeretnéd leborotválni a lábad és vagyen egy borotvát

2015. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nekem 14 éves koromig nem volt, de sajnos nem is kellett melltartó, most 16 vagyok :s én még mindig nincs mellem :c

De én elmentem és vettem magamnak :3

Ha anyuddal szeretnél venni csak simán mond neki ^^ engem is beolt néha, de beszéld meg nyugodtan :3

2015. nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen estem át én is ezen. Bár én toppokoat mindig kapta anyától . 13évesen már vágytam egy szebb melltartóra is . Hiába volt pici mellem.

Toppot igazán kérhetsz anyukádtól.

2015. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!