Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télre szexi, magassarkú...

Télre szexi, magassarkú bokacsizma, lehetőleg (velúr) bőrből? Hol tudnék ilyet venni? Barátnőmnek (25) szeretnék venni egy elegáns cipőt, hol nézzek ilyet?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!

2015. dec. 3. 21:29
 1/6 sophye21 válasza:
nézd meg a deichmant és a humanicot ott meglehetősen sokfajta, a leírásnak megfelelő cipő van
2015. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
CCC, H&M, Zara pl
2015. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Láttam ilyet a CCC-ben.
2015. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ezt beszéld meg a barátnőddel is. Az exemtől én is kaptam cipőket, mert sok más mellett azt is akarta erőltetni, hogy magassarkút hordjak. De sose nézte meg, hogy mit vesz, pl. télre kaptam tőle egy tükörsima talpú csizmát, aztán csodálkozott, hogy nem hordom.
2015. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Télre nem szexi bokacsizma kell, hanem masszív, nem csúszós, meleg (!) lábbeli.
2015. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#6: Szerintem nem Szibériában lakik az illető. :) Mifelénk egy télen jó, ha egyszer-kétszer van akkora hó és fagy, amikor városban is csak szupermeleg, masszív csizmában lehet járni. A tél nagy részére egy csinos bokacsizma tökéletes. Az 5-ösnek viszont igaza van, azért azt fel kell mérni, hogy az ajándékozottnak bejön-e a stílus.
2016. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!