Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Cango & Rinaldi márkájú...

A Cango & Rinaldi márkájú cuccok megérik az árukat? Sokáig bírják a strapát?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszettek a slip-on cipőik, amiket még nyáron dobtak piacra. Mivel hatalmas népszerűségnek örvendenek, gondolom, jövőre is fognak készíteni ilyen lábbeliket. Még nyár végén elterveztem, hogy a 2016-os évben beruházok egy slip-on cipőbe! Különösen a virágmintás darabok tetszettek...

2015. dec. 4. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Nekem van egy ilyen táskám a szekrény mélyén és nagyon hamar lekopott róla a bőr :(
2015. dec. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Oh.. Sajnálom, hogy így jártál.. :/ Igazából hallottam róla sok pozitív, de néhány negatív véleményt is.. Cipőt vásároltál már ettől a márkától? Tapasztalat?
2015. dec. 5. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt cipőm, 1 évig hordtam, az orráról lekopott róla bőr.Nem érte meg a pénzt, ennyit egy ccc cipő is tud tizedáron.
2017. máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!