Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gazdag nők öltözködése?...

Gazdag nők öltözködése? Milyen márkájú ruhát viselnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kíváncsiságból szeretném tudni, hogy a gazdag nők milyen ruhákat viselnek, ami nagyon drága? 100ezer körül, vagy a felett..

márkákat írjatok! :)

Köszi



2015. nov. 3. 20:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
18%

Prémium kategóriás és luxusmárkák!

Nézd meg ezeket az oldalakat:

luisaviaroma.com

mytheresa.com

farfetch.com

shopbop.com

saksfifthavenue.com


Ha a designers-re kattintasz, kidobja neked a márkákat.

És ehhez jönnek még hozzá a Chanel, Dior, LV és társai...

2015. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
69%
Gant, Ralph Lauren, Ugg, Chantall, Tru trussardi...
2015. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Designer ruhákat a sztárok meg hírességek viselnek, az átlag magyar gazdagok átlag ruhákban járnak, elég sokat ismerek, legtöbben sima plázaboltokban meg turikban vásárolnak. Pedig futná nekik is designer cuccokra.
2015. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes, én sok magyar nőt ismerek, akik designer ruhákat, kiegészítőket hordanak... Erdetiről beszélünk természetesen! Csak ugye nincs ráírva, nincsenek hatalmas márkajelzések, úgyhogy másoknak kb fogalmuk sincs mi van rajtuk. Tapasztalatból tudom, nekem is sok ilyen darabom van, mások nem ismerik fel, de nem is kell tudnia mindenkinek, hogy mennyibe került amit viselek...
2015. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2015. nov. 3. 22:29
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

YSL (Yves Saint Laurent)

Acne Studios

Allsaints

Givenchy

Alexander Mcqueen

Marc Jacobs

Chanel

Aramani

Burberry

Kenzo

Sneakerboy

2015. nov. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
42%

Én a Bluefly-on veszem a kasmír cuccaim,nem vennék fel Gant-ot.Táskákat LV ,v Gucci ,de most már Michael Kors ,mert a 3 éves gyerek cibálja.Zakóimat a Zarából mert nagyon jó a szabásuk ,a Ralph Lauren mindig is egy rakás sz*r volt ,bár van tőlük sok cuccom. Old Navy a termál alapdarab. A farmerjaim 7 For all Mankind,J Brand ,Citizen Of Humanity,de most American Eagle ,mert olcsó és jobb a szabása,és találtam egy fantasztikus Levi's fazont is.Cipő Gucci, de váltottam Michael Kors-ra mert jobba méretezése és kényelmesebb ,a Gucci már nem az mint 10 évvel ezelőtt. De csizmát még mindig tőlük veszek mert 50% leárazás van januárban.Poló ,Majestic,Tommy ,Ralph...De a pont amiért írtam ,hogy elmondjam ezeket a cuccokat Amerikában vettem ,és ez nem luxus. 14 évig éltem kint ,és ott 70-80%-os leértékelések vannak.Volt olyan Dolce@Gabbana farmerom ami eredeti áron 400$ volt ,én negyed áron vettem meg. Van 5$-os Tommy polóm ami 12 éves.A magyarok rohadtul át vannak verve. Nyáron a Michael Kors "wedge" szandi majdnem 50E volt,most a YOOX -on 97Euro,vagy bemész az Arénába venni egy MK táskát ,kb 100E ha nem tévedek ,az enyémet 200$ alatt vettem ,és "limited edition".Nálunk nincs választék ,és nincsenek lehetőségek. A másik amitől kiborulok ,minden sz@ron rajta van 10 méteres betűkkel a márkanév. Pl ,napszemüveg...azon ki vagyok akadva...Fotex RayBan 38000Ft LEÉRTÉKELVE...Amerikában 80$.Amit át szeretnék adni az ,hogy ezek nem luxus cuccok ,csak a magyaroknak az . És ez szégyen.

Persze nekem is voltak 200 $ polóim ,de azok gyüjtői darabok,mint pl. néhány Nike,amit az ebayen 5000$ lehetne eleadni/krokodilbőr,vagy a ZOO amiből 50e darabot gyártottak öszzesen,vagy a De La Soul/ ezekből van 20 pár kb.De egyébként egy teljesen normális ,3 éves vásott kölyöknek az anyja vagyok ,aki 16 évig volt

a divatszakmában,és egy nagyon jól feszülő poló /5 forintos/ többet ér mint az Escada ikonikus piros inge.

Most például egy 11 000 forintos rózsaszín flannel ingbe vagyok beleőrülve ,és a napapijri greta csizmájába. North Face dzsekit hordok 2-3 van mindig a szekrényben,de mellette kasmír ralph Lauren kabát ,v. Banana Republic . De van 20000$-os bőrkabátom is /Mark New York/ .Alsónemű, Elle Macperson ,vagy VS.Szintén nem flanc ,csak a méreteim miatt.

2015. nov. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
39%

MK nagyon nem luxus kategória... Magyarországon sem, én pl rondának találom a táskáit. A ruhái sem tetszenek. Cipői között akadnak szépek. Már itthon is tömegcikk lett. Parndorfban filléres.


Ralph parndorfban szintén fillér, mióta megláttam ott az üzletet (kb mint a turkáló), azóta nem veszek nála semmit a polo kollekcióból. Magyarországon másik kollekciója nem is kapható, de egyébként sem kedvelem.

Ezek nem is luxuskategóriába tartoznak, hanem prémium.


Itthon nem is nagyon lehet luxust vásárolni, marad a Burberry, a LV, a Gucci, meg az a pár márka amit a két db multibrand üzletben lehet kapni (Icons, Heaven). (Peek&Cloppenburgot meg a Van Graafot nem sorolom ide, az ott kapható márkák szintén nem luxusba tartoznak. RL, MK, Napapijri, Guess, Boss, Armani Jeans, stb. Ezeket nem tartom minőségnek.)


Az Il Baciot tönkretették, pedig jó volt.


Én külföldre szoktam menni, minimum Bécs, ott azért már van választék.

Vagy marad az online.

2015. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
25%
Az az áruház egy nagy lehúzás volt,egy Lanvin csizma 500 ezerért ...ugye viccelsz?:))))
2015. nov. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Lanvin-t nem szeretem, sosem néztem meg, Saint Laurent, Céline, Givenchy ugyanannyiba került, mint máshol. :)

Plusz volt egy üde színfoltja az Andrássynak, ahová én nagyon szerettem bemenni.

Leárazások is voltak gyakran, szezon végén volt amit 70%-al olcsóbban vettem meg!! Ami most hirtelen eszembe jut: Jimmy Choo cipő 49000-ért... Csak egy példa! ;)

2015. nov. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!