Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bő szárú farmer lányoknak?

Bő szárú farmer lányoknak?

Figyelt kérdés

[link]

Megtetszettek az ehhez hasonló, bő, kék farmerek, de nem tudom, hogy hordhatnék-e ilyesmit. Nem nagyon szoktam látni másokon, ezért attól félek, hogy furcsa lenne.

17/L



2015. dec. 9. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Hordhatsz, viszont nem divat egyáltalán szóval tényleg furcsa lenne. Még fiúkon se látni ilyet.
2015. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Hú ez jó rég volt már divatban, akkor persze én is ezt hordtam (lévén nem volt más), de ma már fel nem venném.

Egyenesszárú nadrág esetleg? Az még nem vészes én is szoktam néha hordani.

23/L

2015. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ~OnLány~ ***** válasza:
37%

Én sem hordanám,régebben viszont tényleg ez volt divatban,szóval kénytelen voltam viselni.

De ma már nem venném fel biztos.

2015. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha tetszik, nyugodtan vedd fel. Legalább nem leszel "egyenruhában". ;)
2015. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az ilyen enyhe trapézos nadrágok egyáltalán nem retro stílusúak. És nem is gáz, sőt, kifejezetten tetszik. Nekem van egy fekete, annak kicsit szélesebb az alja, és lágy esésű, alkalmakra szoktam felvenni, és mindig odavan érte mindenki.

De elsősorban azt kell hordanod, ami NEKED tetszik, nem azt, amit mindenki más is visel, csak mert éppen az a divat. Nem kell ugyanúgy kinézni, mint mindenki más, csak mert ők azt várnák el. Ne légy birka. Légy egyéniség. Légy stílusos. Hordj bármit, ami neked tetszik.

Egyébként nekem az furcsa, mikor 13-14 éves lányok cicanadrágban, vagy éppen mini sortban és has/cicivillantó pólóban járnak. Ha ez teljesen elfogadott lett mára, akkor nehogy a trapézgatya probléma legyen.

2015. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Ami a képen van, az EGYENES szár, azért bő alul, mert arra vékonyodik a láb... tehát ez egy teljesen átlagos farmer. De úgy néz ki, ma már csak olyat divat hordani, ami végig szorosan feszül az ember lábán.
2015. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne vedd fel mert itt mar kerdezte egy fiu,hogy szuk farmert hordhat e?

Es lehurrogtak hogy fiu szuk gatyaba?

Most ha te boszarut hordasz akkor teljesen osszezevarod a fiukat,hogy tulajdonkeppen nekik most milyen nadrag is valo,ha nok csak szuket hordanak ok meg bovet es most egy lany is bovet.....

2015. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
6%
ne vedd fel!! en is hordtam ilyeneket regen mar akkor sem tetszettek annyira en ha meglatok valakit bő szárú nadragban hát... elég régi módinak gondolom
2015. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó,az a te bajod.Miért csak végig feszülős nadrágot hordjon mindenki?Alig tudom megkülönböztetni a harisnyától,annyira közönséges,ráadásul a legtöbb emberen igen csúnyán áll.

Fel nem vennék olyat,csak szoknyával.A bő vagy egyenes szárú tetszik ,de nehéz találni.

28

2015. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dj Bax ***** válasza:
nem nagyon jó max olyan ami legalább a segget jól kiadja
2021. dec. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!