Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Karácsonyra/szilveszterre...

Karácsonyra/szilveszterre melyik ruhát vegyem fel? Melyik lenne a legszexibb?

Figyelt kérdés
168 cm magas és 52 kg vagyok, nagyjából átlagos. Barna szemem, és vállig érő barna hajam van. Az egyik ruha nyakbakötős, lila, elöl flitteres, combközépig ér, háta kivágott. A másik fekete, spagettipántos, feszül rendesen rajtam, kicsit rövidebb mint a lila, kötött hatású, arany szálakkal. A harmadik pánt nélküli, mellrésznél flitteres, alul buggyos, és kötött hatású, Ezüst szálakkal. Az első kettőt még nem vettem meg, csak elrakattam, azt akarom megvenni, amelyik jobban illik az alkalmakhoz. Ötletek?

2015. dec. 10. 12:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és van egy negyedik ruha, sima feszülős fekete ruha, mini. Semmi dísz.
2015. dec. 10. 12:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez mind ugyanolyan sablonos tucatcuccnak hangzik így leírva. Kb mindenki így lesz öltözve, halál unalmas már. Nem hiszem el hogy nem talál senki egy ízlésesebb, szebb, nőiesebb ruhát ezekre az alkalmakra...
2015. dec. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ. Buliba vagy családi estére? Családi összejövetelre egyiket sem venném fel, remélem nem kell kifejtenem, hogy miért... Ha buliba, akkor milyen buliba? Házibuli vagy disco? Milyen céllal, jól érezni magad vagy felszedni valakit?


Amúgy bármilyet is válaszod, szét fogsz fagyni, erre az időszakra nagyon nem alkalmasak a "csöcsömet, seggemet kirakom" ruhák. Sokat segítene pár kép, de a leírásokból valóban sablonos tucatcuccnak hatnak.

2015. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kép nélkül nehez, de elég ízléstelenül hangzanak. Talán a második verzió hangzik a legjobban. Nem találsz valami szolidabbat amit kiegészítőkkel fel lehet dobni?
2015. dec. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt még értem, ha szilveszterkor szexizel egy sort, de karácsonykor? Szexi? Tudod, te mit ünneplünk karácsonykor? Nemár, egyeseknek az a fontos karácsonykor, hogy szexin nézzenek ki...asszem semmi keresnivalóm ezen a bolygón?
2015. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kép nélkül elég nehéz elképzelni. Én valami förmedvényeket képzeltem most magam elé.

Karácsonyra szerintem felesleges így kiöltözni.

2015. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!