Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12 évesen ez normális? Több lent

12 évesen ez normális? Több lent

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok. még nem jött meg. a mellem mérete : a mellem alatt 70 cm a mellemmel 75cm. most igy milyen melltartó kell? nagyon kellene mert nagyon kellemetlen és fály is amikor futok és közben "lötyög". légyszi tanács. hogy mondjam el anyának?

2015. dec. 12. 18:58
 1/7 anonim válasza:

mond ezt anyádnak: anya kell egy melltartó!!

12 évesen ideje hordani, vehettek sportmelltartót is, meg bementek egy ruhaboltba és néztek egy gyerek melltartót, ami jó rád

2015. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mondd meg neki kerek perec, neki is mellei vannak, megfogja érteni:)
2015. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi de nagyon szégyenlős vagyok ilyen témában és félek, hogy mit válaszol. anya nagyon kedves és megértő de nem nagyon merem. egyszer (kb. egy hónapja) megakartam kérdezni hogy lehet e fium de akkor se mertem eléállni hanem facebookon irtam meg neki a krdést. azt mondta rá hogy igen, lehet. meg persze a szokásos felvilágosítás. ezt a kérdést is irjam neki meg facebookon?
2015. dec. 12. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Sosem értettem mi köze az ilyen kérdéseknek a párkapcsolatokhoz..
2015. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia én is 12 vagyok. :)

Szerintem nyugodtan mondd el anyukádnak. Eleinte é n is féltem, de igazából ő is volt gyerek, és meg fogja érteni. :)

Az hogy nem jött meg nem gond még, majd ha 15 évesen sem jön meg akkor lesz gond. :)

Egyébként toppot hordasz? Nekem a Sport top sokat segített hogy ne fájjon annyira a mellem amikor sportolok. :)

2015. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"még nem jött meg"

Ez abszolút magánügy.


"anya nagyon kedves és megértő de nem nagyon merem"

Nem furcsa egy kicsit, hogy vad idegeneket meg mersz kérdezni, de a saját anyádat, akit ismersz, felnevelt és szintén lányból van, őhozzá meg nem mersz odaállni?


"megakartam kérdezni hogy lehet e fium de akkor se mertem eléállni hanem facebookon irtam meg neki a krdést. azt mondta rá hogy igen"

No comment... Az alma meg a fája...

2015. dec. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sara542 válasza:
Az utolsó válaszolónak anynit mondok,hogy vegyen vissza egy kicsit! :)
2016. ápr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!