Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mibe szoktatok koncertre...

Ti mibe szoktatok koncertre menni lányok?

Figyelt kérdés

Ma megyek wellhellora és nem tudom hogy mit vegyek fel. voltam már sok koncerten eddig vegyes volt.. szoknya vagy nadrág?

Barátnőm szülinapját is fogjuk ünnepelni

Ti mit vennétek fel?

Az hogy hideg lesz nem probléma mert kocsival megyünk :) bent pedig tömeg nyomor lesz és meleg :D



2015. dec. 19. 13:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Én amugy egy fekete szoknya, szürke topp, farmer dzseki kombináción gondolkoztam.. meg persze + harisnya és téli kabát :) :D
2015. dec. 19. 13:39
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Én kényelmesben, amit nem kell igazgatni. Farmer, kényelmes cipő, póló.
2015. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kényelmes, ne szorítson, ne zavarjon ha jó lesz a hangulat és ugrándozok, táncolok. :D Mondjuk Wellhellot nem hallgatok, nem tudom ők milyen hangulatot csinálnak.
2015. dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én koncertre csak akkor megyek szoknyába ha nyár van és szabadtéren vagyunk, bár akkor is inkább rövidnadrágot veszek.

Jártam már úgyhogy farmerszoknyába mentem koncertre és annyira pörögtem hogy amikor a fiú haverom nyakába vett mert nagyon alacsony lány vagyok akkor megfeledkeztem magamról és hátul teljesen felcsúszott a szoknyám de úgy hogy mögöttem több százan látták a bugyimat XD

2015. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!