Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melegítőt fel szokták próbálni...

Melegítőt fel szokták próbálni a boltban, vagy csak a számozás legyen jó, mert úgyis nyúlik?

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én fel szoktam, hogy normálisan áll-e, mert volt olyan, ami számozás alapján jó lett volna, aztán kicsi volt, vagy 20 cm-el hosszabb volt a szára mint én.
2015. dec. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én fel szoktam próbálni, mert nem mindegy hogy áll, kényelmes-e, tetszik-e felvéve

meg a számozás se mindig egységes (többnyire persze igen, de attól még nehogy pont olyat fogjak ki, ami nem jó)

2015. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, de ennek lustaság az oka. :) Ránézésre megmondom, hogy jó-e.
2015. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindent felpróbálok. Inkább, mint hogy megveszem és mégse jó.
2015. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sosem próbáltam fel, igaz már nincs egy melegítőm sem.

De a farmerokkal is így vagyok, ez az egy, amit soha nem kell felpróbálnom, méret mindig jó, és olyan sem volt, hogy csalódtam volna, hogy nem úgy áll, ahogyan elképzeltem.

2015. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!