Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire gáz...

Szerintetek mennyire gáz melegítőben utazni, buszozni, barátnőhöz menni, iskolába járni benne stb?

Figyelt kérdés

2015. dec. 21. 17:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nagyon. Melegítőt otthonra hordunk. Nekem olyan, mintha pizsamában mászkálna a sok tini.
2015. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Iskolába mindenképp gáz. A többi nem feltétlen, hiszen szabadidőben a szabadidőnadrág viselése azért valahol érthető. Amúgy helyenként változó, Bp-en nem annyira elfogadott, Hatvanban meg szinte mindenki azt hord.
2015. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

én csak otthonra hordanám meg sportolásra

iskolába szerintem nem illik, de ha csak elmész a boltba vagy ilyesmi, azért még nem muszáj átöltözni (én át szoktam, de nem tartom gáznak, ha más ehhez nem)

2015. dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Melegítőben leugrani 5 percre a boltba, meg átmenni a szomszédba az oké. Buszozgatni, belvárosba futkosni, iskolába menni meg pláne nem illik... szerintem.
2015. dec. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Aztán kit érdekel, hogy ki mit gondol.
2015. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Már csak az önjelölt divatdiktátorok kedvéért is érdemes melegítőben átjárni a várost.


Amúgy meg mindenkinek magánügye, hogy milyen ruhában èrzi jól magát.

2015. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%

Miért lenne gáz?

Ünnepségre, színházba meg ilyen egy-egy alkalmas dolgokra nem szabad. Amúgy meg teljesen normális. Én majd tavaszra szeretnék venni egy "elmenős" melegítő nadrágot(suliba meg ilyen helyekre) és 17 éves lány vagyok.

2015. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket, picit megnyugtattatok!
2015. dec. 21. 21:28
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Pár héttel ezelőttig én is csak melegítőbe jártam (suli, meg mindenhova, ahova nem kell kiöltözni), előtt utáltam a farmert meg az ilyeneket, de mióta megvettem magamnak az első farmeremet, azóta a melegítőt maximum itthonra veszem fel.

De amúgy igen, senkinek semmi köze, hogy miben érzed magad jól.

De saját véleményem alapján csak ajánlani tudom, hogy válts egy idő után(valljuk be nem olcsó mulatság, már akinek)..

17/f

2015. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én meg eddig mindenhova farmerbe mászkáltam stb, de mostanában meg rám jött ez a melegítőmánia. Köszönöm a véleményt.
2015. dec. 23. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!