Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok ilyen csizmát?

Hol találok ilyen csizmát?

Figyelt kérdés

Van egy bizonyos csizmatípus, amit szeretnék megvenni, mert a mostani csizmám már annyira kopott belülről (lekopott a bélés), hogy a zoknijaimat ki kell dobálnom, mert kilyukasztja. (heti min. 3 zokni kuka..)

Bakancs-szerű csizmát szeretnék, ilyen bakancs/motoroscsizma feeling, bordó színű, sarka csak egy kicsi legyen, de az lenne a legjobb,ha inkább normális talpa lenne, de olyan vastagabb (nem a sarokrészen megemelt, hanem mindenhol, mert fázós a lábam, és jobban szeretem a vastagabb talpúakat:D)

Ennyi a kikötésem. Kb. lábszár középig érjen:D

Eddig akárhány boltban voltam, nem találtam. Az már csak luxusfeltétel lenne, ha azt kívánnám, hogy 2-3 évig kibírja...és ne legyen nagyon drága. Bár barátom Vagabond csizmája 3 éves és olyan, mint mikor megvettük, szóval ha ebből indulok ki,akkor inkább megveszem az 50.000 Ft-ost.. de én mondjuk ebben dolgozok, szóval inkább valami olcsóbb legyen:D:D

Eddig néztem: Salamander, Sebastiano, Humanic, Deichmann, Ara, Players Room, Office Shoes, Devergo..

Már nem tudom, hogy hol keressem:D Olyan kéne, ami nem csak pesti, mert amúgy vidéki vagyok:D:D


2015. dec. 22. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A bordó nagyon bekorlátozza, a cipő sajnos olyan hogy nem kapsz akármit... egy adott évben elég véges a kínálat. Csináltatni tudsz csak.
2015. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg Martens.
2015. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Közben már találtam 1-2-t bár felvéve még nem láttam őket, mármint élőben:D (Josef Siebel és Ecco)

2015. dec. 25. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!