Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen szánalmasan...

Miért ilyen szánalmasan kissebségi komplexusosak a magyarok? Ha pl mersz valamit venni egy mangoban vagy egy zarában mer te vagy az utolsó.

Figyelt kérdés
És még csak nem is te mondod hanem ők kérdezik és utána fel vannak háborodva

2015. dec. 23. 20:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Külföldön a kutyát nemérdekli
2015. dec. 23. 20:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? :D
2015. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy miért van itthon ez miközben máshol nem ilyenek az emberek
2015. dec. 23. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért a Mango/Zara nem egy Burberry kategória :D Amúgy jó kérdés....
2015. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a magyar átlagembernek ezek a márkák a megfizethető felső kategória. A magyar átlag többség inkább vesz hasonló kinézetű ruhát olcsóbban a kinaiban vagy a turkaloban. A külföldinek viszont ezek a márkák kb olyanok mintha a Lidl-ben vennénk ruhát, vagyis elég olcsó és ellenben velünk, nem is számít márkának. Az más kérdés, hogy ettől függetlenül miért foglalkozik a legtöbb magyar ezzel hogy ki hol és milyen márkáját mennyiért vásárol, külföldön pedig tényleg senkit nem érdekel.
2015. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A mruhamárkát példának értettem én általában kérdezem
2015. dec. 23. 23:40
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Mert alapból a Mango/Zara egy teljesen középkategóriás márka de sokan úgy verik magukat hogy Zarás ruhájuk van mintha legalább Dolce&Gabana vagy Channel vagy Armanit hordanának és úgy gondolják a Mango/Zara az isten és aki nem hordja az egy béna lúzer, szóval elég szép negatív hírnevet szerzett itt ez a márka a viselők miatt.
2015. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja értem :)
2015. dec. 24. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!