Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Mit tegyek, hogy ne érezzem szánalmasan magam?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk, és a munkaadóm direkt úgy mondott fel nekem, hogy ne kaphassak munkanélkülit (5 hónap után, és 6 hónap után járna). Erre a hónapra már mindenem ki van fizetve, de sovány vigasz.

Most egy gazdagabb baráti párnál karácsonyozunk, ahol a lány ugyanúgy nem dolgozik, csak ő ugye azért nem, mert nem kell neki. És ha belegondolok, hogy náluk milyen szint van, meg most nálunk milyen lesz lassan, kezdem magam szánalmasan érzeni


Hogy lenne könnyebb?


2015. dec. 1. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
talan ugy hogy nem teszed fel naponta otszor ugyanazt a kerdest.
2015. dec. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress másik melót.
2015. dec. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a baráti párral,az ő életük nem a tiéd,neked attól se jobb,se rosszabb nem lesz,hogy ezen görcsölsz.

Vagyis de,rosszabb lesz,mert csak idegesíted saját magad feleslegesen.

Nem is értem, mit lehet irigyelni egy számító, kitartott, semmirekellő feleségen.

Szerintem semmit.

Amit te elérsz, elértél,és el fogsz érni,azt saját erőből teszed, ezen semmi szánalmas nincs,sőt...relax:)

2015. dec. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a munka keresésel foglalkoz ne a mássokal

mint valami féltékenykedő kiskamasz, jobb dolgod is van annál hogy szánakoz magadon

2015. dec. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!