Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, ti mit fogtok holnap...

Csajok, ti mit fogtok holnap este (Szenteste) viselni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy ti ki szoktatok-e öltözni a családi vacsira, ha igen, mit vesztek majd fel??


Én fekete pulcsit veszek majd fel, amiben aranyszálak is vannak, fekete szűk szoknyával, fekete harisnyával, piros fülbevalóval, hozzáillő piros karkötővel. Éjféli misére is megyünk, így fekete térdig érő csizmát, és szövetkabátot húzok majd. Lehet, hogy furának, meg túl feketének tűnik ez így, de felpróbáltam mindent, és nagyon tetszik magamon.

Ti mit viseltek majd??



#ruha #szenteste #kiöltözés #karácsonyi vacsi
2015. dec. 23. 22:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
89%
Fiú vagyok. De gondolom ruhát fognak hordani.
2015. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Klasszikus piros fekete,-de a ruha nagy része piros.Minimális ékszerrel,talán egy pici köves függővel.A hajam fontosabb:)
2015. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk 25-én szokott a család összegyűlni, akkor szoktam leginkább jobban kiöltözni, persze szenteste sem pizsamában vagyok.:D egy fekete denevérujjú, felül kicsit csillogós felsőt veszek fel, egy fekete bokacsizmát, ami nőiesebb, nem az a sportos típusú, 4 centis sarka van, egy sötétkék, testhezsimuló farmer (nincs olyan sok gatyám, nem kapok magamra egyszerűen).
2015. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

#3-as vagyok.

És még felveszek egy ezüstötött nyakláncot, egy fekete karkötőt és egy bizsu, kicsit lógósabb fülbevalót. Sminknek pedig azt használom amit szoktam (bb krém, korrektor, szempillaspirál, szájfény) csak még szemceruzával kibővítem.

2015. dec. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
fekete harisnya es szoknya es eny nude vagy bordo szuk ing
2015. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy fekete,éj kék egybe ruhát veszek fel köves szív alakú nyaklánccal és köves fülbevalóval :)
2015. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Én pizsamába leszek és a család többi tagja is.
2015. dec. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Melegítőnadrág, póló. Mint mindig. Nálunk nincs nagy családi összeröffenés, csak hárman vagyunk. És ha az év többi napján is megteszi a melegítő, akkor szerintem ilyenkor is.
2015. dec. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

En ateista vagyok,tehat nem erdekel a karacsony es nem is tartjuk!

Amugy melegitoben leszek.

2015. dec. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Amúgy, ki és miért pontoz?? Ilyen kérdésnél baromira felesleges.
2015. dec. 24. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!