Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, ti mit fogtok holnap...

Csajok, ti mit fogtok holnap este (Szenteste) viselni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy ti ki szoktatok-e öltözni a családi vacsira, ha igen, mit vesztek majd fel??


Én fekete pulcsit veszek majd fel, amiben aranyszálak is vannak, fekete szűk szoknyával, fekete harisnyával, piros fülbevalóval, hozzáillő piros karkötővel. Éjféli misére is megyünk, így fekete térdig érő csizmát, és szövetkabátot húzok majd. Lehet, hogy furának, meg túl feketének tűnik ez így, de felpróbáltam mindent, és nagyon tetszik magamon.

Ti mit viseltek majd??



#ruha #szenteste #kiöltözés #karácsonyi vacsi
2015. dec. 23. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
Csipkeszoknya (A-vonalú, nem szűk), háromnegyedes ujjú fekete pamutfelső. Aranyszínű kiegészítőket fogok hordani.
2015. dec. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 elwera ***** válasza:
90%
Anyuhoz ma farmerbe megyek, van hozzá egy új szürke pulcsim. Holnap a párom családjához talán leggings, mert játszanom kell a kicsikkel a földön. Abban talán kényelmesebb, de még nem döntöttem el :D
2015. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%
Kondi,Szürke koptatott farmer,felső,fülbevaló-karkötő jah meg fekete kabát
2015. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
8%
melegítő... jah, kondiról jut eszembe, ha nyitva lesz, el is megyek este...
2015. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!