Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen boltokban vásároljak,...

Milyen boltokban vásároljak, hogy ne legyek tucat?

Figyelt kérdés

A közelben New Yorker, C&A van. Ha elutazunk valahova, ott is a bevásárlóközpontban Tally Weijl, H&M, Bershka, ami inkább megfizethetőbb. Illetve Mango, Zara, ami drágább egy fokkal. De ezt is sokan leszólják, illetve látom mikor 14 éves lányok töltik fel a Zara szatyrot instagramra, mert ez menő. Ezek mind tucat boltok, és az ilyen igényeket szolgálják ki. Az elmúlt 2 évben alig vásároltam magamnak új ruhát, mert nem találok... De már unom a ruhatáram, szeretnék újítani. De hol vásároljak? Nem akarok feltűnően egyedi lenni, csak kicsit másabb, mint a jelenlegi divatos lányok.

Turkálókba járok, igyekszem szemfüles lenni több-kevesebb sikerrel. Most elsősorban boltok, márkák érdekelnek :)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. dec. 24. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

hát pedig turkálóban vannak olyan holmik,amiket jó eséllyel nem látsz máson. én leginkább ott szoktam vásárolni. pár évvel ezelőtti divat szerint vannak ruhák, na meg általában angilában kapható márkák.

én szívesen vásárolok ott.persze kabátot,nadrágot,cipőt fehérneműt máshol veszek. de felsőket mindig turiba. engem is kicsit bosszantott,amikor vettem egy jó felsőt az egyik plázás boltban. legközelebb amikor rajtam volt, 2 másik csajon is olyan volt az egyetemen, meg a büfés csajon is. :D

2015. dec. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Először el kell döntened milyen stílusirányzatot követsz, pl: Én az elegáns stílust képviselem ezért a Zaraban és hasonló boltokban veszek elegáns cuccokat, ha leírnd milyen a stílusod tudnék valamennyit segíteni.
2015. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát tulajdonképp tucat stílusom van :D De most szeretnék inkább nőiesebben, elegánsabban öltözni.
2015. dec. 24. 11:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok múlik a kiegészítőkön, frizurán, sminken, azon hogy hogyan kombinálod a ruhadarabokat. Mondanám hogy a Mammut1 alagsorában tök jó kis üzletek vannak, de nem írtad merre laksz és hogy anyagilag hogy állsz. Ha az elegánsabb ruhadarabok érdekelnek esetleg az M&S-t nézd meg, az talán van több helyen. De ha nyitott szemmel jársz ott ahol laksz, biztos találsz más üzleteket is azon a hármon kívül amit írtál. Végig kell őket járni, és látni fogod melyik tetszik.
2015. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, szolid smink, ápolt frizura, egy két női ing, az ami biztos elkell majd, tovbb azt tudom én is ajánlani hogy Menj el a környezó üzletekbe és gyakorlatilag gondolkodj "kollekcióban", rakd össze fejben hogy milyen ruhákat akarsz hordani és úgy szedd össze, mivel lehet hogy több boltot is meg kell látodatnod ezért konkrét márkát nehéz írni, a Zara egy jó kiinduló pont, a húgommal itt szoktunk vásárolni, itt megszerzed az alapdarabokat aztán a továbbiakban érdemes meglátogatni a C&A, H&M, Bershkát. A New Yorkert nem ajánlom mert ott szerintem ott túl sok a tucattermk. Amire nagyon figyelj az a cipő, nem mindegy milyen cipőt hordasz, ha az elegáns, nőies stílust választod fel kell hagynod a sportcipővel, egy magassarkú csizma az egy jó választásnak tűnik így télre. Ha esetleg nem voltam egyrtelmű akkor privátban szivesen küldök képeket hogy szerintem mi lenne jó 😊
2015. dec. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezekből is lehet úgy öltözni hogy nem nézel ki tucatnak, de a turi is egy jó ötlet. Én általában rock/punk/goth boltokból ruházkodom de H&M-be, sőt még kínaiba is járok mert ott is találni jó ruhákat meg a H&M-ben például sok az ilyen "alapdarab" ruha, pl egyszínű trikók, szoknyák, amiket kb bármivel fel tudsz venni.
2015. dec. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lehetsz egyedi "tucat" cuccokbol is, csak kombinald oket nem mindennnapi modon. Szinekkel, erdekes kiegeszitokkel, amit tuti mas nem hord, vagy nem ugy, ahogy te. Ugy vettem eszre, mostanaban mar a fiatalok is szurke, fekete, bezs cuccokban jarnak. Te hordj szineket, lehet az is elegans! Vagy kombinalj elegansat lezserrel. Vagy fiusat a noiessel...... Olvass stilus blogokat, nezegess kepeket, divatbemutatokat....
2016. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudsz egyedi cuccokat csinálni is, pl veszel egy egyszínű fekete pólót, papírból kivágsz valami ávrát ami tetszik, ráteszed, lefújod fehérítővel, kicsit rajta hagyod és kimosod, pl ezt a pólót is egy 1500 forintos ruhából, fehérítőből és ollóval 1-2 óra alatt meg tudod csinálni, nézz úgynevezett DIY videókat.
2016. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

link lemaradt (mindig elfelejtem)

[link]

2016. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!