Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Álmaim Cosplay-e. Hogyan...

Álmaim Cosplay-e. Hogyan tudnám összerakni (többi lent)?

Figyelt kérdés

No, lenne nekem itt egy nagyon szupi cosplay tervem, nagyon régóta meg szeretném csinálni, de nem tudom hogyan.

Ő lenne az:

[link]

[link]

Papírmasétól félek, mert könnyen tönkre megy, illetve szeretnék az 501-es légióhoz is csatlakozni, de ők megkövetelik,hogy 'eredeti' anyagból legyen a páncélzat és a sisak. Műanyagra gondoltam,hogy abból kellene megcsinálni, mivel tartós, szilárd, nehezen törik, jól néz ki, stb.., de nem tudom hogyan kell : ( Segítsetek kérlek, és a negatív hozzászólásokat mellőzétek kérlek! Köszi



2015. dec. 26. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha első cosplayed lesz akkor nem ajánlom hogy ilyennel kezdd, ez nagyon magas szintű cosplayes tudást igényel.

Ha nagyon van rá pénzed akkor Worbla, ha nincs akkor EVA foam, ezt egyesek szerint jobb formázni mint a Worblát, alapból fekete és vastag ami ilyen páncélnak ideális, nameg olcsó.

2015. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó előadás volt, asszem a csajnak van youtube csatornája tutorialokkal, 2. sorban ültem csak nem látszik :D
2016. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig nekem csak papercraft jut eszembe ami megfizethető. De egy full páncél nem kezdő dolog.
2016. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!