Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkú csizma rock koncertre?

Magassarkú csizma rock koncertre?

Figyelt kérdés
Nem a ribis, 20centis, 9 centis vastag sarka van, kényelmes is,de picit tanácstalan vagyok, hogy fel merjem-e venni...

2015. dec. 28. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne. Semmilyen koncertre nem mernék 9 centis sarkat fölvenni, nemhogy rock koncertre.
2015. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha az egy olyan magassarku ami illik egy ilyen koncertre illetve a szerelesedhez es birsz benne jarni ugralni stb akkor batran vedd fel! En szombaton voltam utoljara koncerten akkor 9 centis bokacsizmaban buliztam vegig az ejszakat es semmi bajom nem volt :) elotte volt mar a labadon huzamosabb ideig? Mert csak akkor erdemes felvenni ha jartal mar benne hosszu tavon is stb...
2015. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Koncertre mindig tornacipőben megyek, nekem az a kényelmes. Meg abban jobb is ugrálni. De ha neked megfelel, akkor nyugodtan.
2015. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy vastag sarkú (8 cm) "bakancsom" ,szeretem ,sokat vagyok benne de én az első sort majdnem 5 órán keresztül biztosan nem bírtam volna benne. De ha nem akarsz elől állni és ilyesmik akkor szerintem felveheted.
2015. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindig bakancs, nyáron hétköznapi cipő. alapból nem hordok sose magas sarkút, nemhogy koncerten :D
2016. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!