Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kihivo lenne ezek alapjan az...

Kihivo lenne ezek alapjan az oltozkodesem?

Figyelt kérdés

Vannak pillanatok, amikor erzem, hogy szuksegem lenne egy kis megerositesre, hogy jol nezek ki.

A legtobbszor combkozepig ero harang alaku ruha van rajtam, 10 cm magas cipovel(kb), viszont gyakran hordok latex leggingset piros dzsekivel, fekete borszoknyat blezerrel es magassarkuval, esetleg valami szines nadragot(turkizkek, pastel pink, sarga), ugyanugy nyaron legtobbszor miniszoknya van rajtam(sarga, piros, feher...)


2015. dec. 29. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de manapság már kihívóan és mindenhogy öltöznek, vagyis ha kihívóan szeretsz öltözni, akkor szíved joga. Az, hogy jól nézel e ki csak elképzelni lehet.
2015. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagy kihívó,csini vagy Adr....
2015. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed magad kényelmetlenül benne és neked tetszik, akkor rendben van. Senkinek semmi köze hozzá, te személyes dolgod.
2015. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem lehet mondani, hogy szolidan öltözöl, a legtöbb embernek utcán állós a piros dzseki+bőrhatású latex vagy a miniszoknya magas sarkúval.
2015. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jól hangzana, ha nem lenne ribcis. :) de látatlanba nem lehet megmondani, hogy ribcis-e vagy sem. a viselkedésed és a kisugárzásod is hozzájárul.... meg a kiegészítőid. nem megszokott, de én se vagyok megszokott, bár neked a szöges ellentéted :P
2016. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!