Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, nok! Ti szeretitek,...

Csajok, nok! Ti szeretitek, ha megbamulnak titeket az utcan? Ennek erdekeben milyen ruhakat hordotok?

Figyelt kérdés
2015. dec. 30. 13:42
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Hidegen hagy. Olyan ruhát hordok, ami nekem tetszik.
2015. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar,úgy érzem mintha tárgyként kezelnének,mintha megbámulna egy jó kocsit.Különösen zavar,ha pl. tróger alkoholista öregemberek is megbámulnak ez rombolják az önbizalmamat mert nem egy kategóriának tartom magam velük.
2015. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem. Azt hordok ami nekem tetszik.
2015. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem durván önbizalomhiányosnak kell lenni ahhoz,hogy valaki külön kiöltözzön az útmenti munkásoknak,hogy megbámulják:D ők a legjelentősebb csoport a bámulásban,utánanézésben,fütyülésben nők után.
2015. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utálom ha bárki is rámnéz egyáltalán. Zavaró.
2015. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem öltözködöm kihívóan sosem, még nyáron is kulturáltan öltözöm(nem riherongyosan), és mégis megbámulnak. rohadtul utálom. semmi extra nincs az öltözködésemben, sőt. még az átlagosnál is szürkébb vagyok, de én így érzem jól magamat. :D
2016. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!