Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy elegánsabb szilveszteri...

Egy elegánsabb szilveszteri egész éjszakás összejövetelre jól néz ki ez a ruha?

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 31. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem,giccses és kint este már mínuszok vannak szét fagynál benne,hülyén nézne ki kabáttal is.
2015. dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

hát szerintem ez max egy bálra vagy esküvőre lehet jó.egy szilveszteri partin, ahol ezren vannak, tuti összetapossák az uszály részt.

meg nem tudom megfogalmazni,de szerintem nem alkalomhoz illik. ilyenkor jobb egy csillogósabb rövid ruha .

de igazából nem tudom,hogy milyen összejövetelre gondolsz. ha kultúrált, zárt körű dolog akkor még okés lehet. főleg ha puccos helyen van,valami étteremben vagy ilyesmi.

de vadulós,hányós házibuliban vagy szórakozóhelyen felejtős:D

2015. dec. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez esküvōre való, nem egy szilveszteri buliba...

Bár ha elegáns,kiöltözōs helyen van,akkor miért is,ne? 😉

Amúgy gyönyörū a ruha😍

Jó szórakozást estére és B.Ú.È.K.!!! :)

2015. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezt max a vörös szőnyegre lehet felvenni. de a színe amúgyis csúnya.
2015. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Bárhová fel lehet venni, felejtsétek már el, hogy ide lehet-oda lehet... Miért, letépi rólad a gravitáció? Oda veszel fel olyan ruhát, ahová akarsz, ahol meg dresscode van, ott úgy is dresscode van, ellenkező esetben bármit fellehet bárhová.
2015. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!