Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a ruhak eskuvore, mint...

Ezek a ruhak eskuvore, mint vendeg milyenek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2016. jan. 2. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A második szerintem jó, de az első elég kirívó.
2016. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A második szép nagyon, az első is szép, csak nem kéne ennyire kirakni a melleket szerintem, mert akkor viszont elég közönséges.
2016. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
En pont azert gondolta az elsore, mert hiaba kinn vannak a mellek, a labak takarva vannak. Amugy mivel nekem nagyobb melleim vannak, mint az elso kepen a csajnak, ezert nekem a masodiknal is kb annyira lenne kinn, mint az elsonel.
2016. jan. 2. 12:13
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Pirosat esküvőre nem vesz fel a vendég.

A második sokkal jobb, az elsőből nagyon kint lennének a cicik, közönséges hatást kelt.

2016. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A második szerintem tökéletes.
2016. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ilyen nincs, hogy miben illik, miben nem. 50-60 eves holgyek is vesznek fol pirosat, feheret, feketet eskuvore.
2016. jan. 2. 12:22
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Kedves kérdező. Tudom hogy le fogsz pontozni, de úgy látom eldöntötted, hogy a pirosban mész. Akkor ne kérd ki a véleményeket és ne vitatkozz velük. Szerintem is a második amúgy.
2016. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A ruha nekem mindegy, amit nehéz elképzelni, hogy ha az egyik ruha színe jól állna, akkor a másik is.
2016. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mivel barna a hajam, kreolosabb tonusu a borom, ezert a pirostol kezdve barmilyen szint folvehetek, mivel jol all. Nem dontottem el, mivel mind a 2 ruhat szeretnem megvenni, de az elso jobban tetszik, viszont azzal az a bajom, hogy hosszu, es nem tudom mennyire tudna szexi lenni egy foldig ero ruha.
2016. jan. 2. 12:30
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

Oké, ebben az esetben visszavonom, amit a színre írtam.


Nekem a piros tetszik jobban, az kevésbé átlagos fazon, de ha a szexiség a szempont, akkor meg fogalmam sincs, nagyobb mellekkel a második is eléggé szexi, csak hát annyi hasonló fazonú miniruhát lehet látni egy sima hétvégi estén...

2016. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!