Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sötét petrolszinü ruhához mi...

Sötét petrolszinü ruhához mi illik?

Figyelt kérdés

Téli esküvöre megyek vendégként , van egy petrolszinü szatén ruhám.. gondoltam egy ezüst boleró talán menne hozzá.. de tanácsot kérnék .. milyen kabátka, cipö menne hozzá ? Elöre is köszönöm . Itt egy kép a ruhárol


[link]



2016. jan. 2. 18:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném hogy barna hajam van és 36 éves vagyok..
2016. jan. 2. 18:50
 2/4 anonim ***** válasza:

a sötétbordót mondtam volna, de látom esküvőre mész. de végülis az nem piros, ilyesmi árnyalatra gondolok: [link]


vagy esetleg nude. de igazából az ezüst sem rossz.

2016. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem magassarkú, magassarkú csizma mindenképpen.

Én speciel nem szeretem a bolerókat, de ez ízlés kérdése, blézerekkel jobban kiegyeznék. :)

Mivel ez egy elég sötét szín, így egy konzervatív, nem kirívó színt választanék hozzá.

Kabát meg.. hát nekem nincsenek sorban a kabátok egymás után, természetesen a legcsinosabb egy szövetkabát lenne, de fogalmam sincs, hol lesz az esküvő, mert ha tempolomban, akkor szétfagynék ilyen ruhában. Akkor egy lapos sarkú csizma, harisnyával nadrággal 55 pulcsival kabáttal és sállal elegánsam. :D

2016. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A sötét bordóra én is gondoltam, mellé tettem egy hasonló szinü bluzt. De valahogy nekem nem az igazi.. szerintetek passzolna ezüst szinü cipö ? Már ha az ezüst bolero mellet döntök , bordó táska bordo kiegészitövel vagy az már sok ??? Edxig is köszönöm a válaszokat. Amugy az esküvö templomban is lesz meg utána vacsora és nem lesz idöm áttöltözni
2016. jan. 2. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!