Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Calzedoniaba jártok? Minőség...

Calzedoniaba jártok? Minőség és ár aránya mennyire jó?

Figyelt kérdés

Nagyon rákaptam kismama vagyok és ott sok olyan holmi van ami kismamakent is jó rám. De alapvetően eléggé tularazottnak érzem de nem mertem egy egy darabnal kivarni a learazast mert L méret vagyok és azokból jó ha volt1-1 darab (volt amit vittem volna de nem is volt mar).

Elsősorban leggingsekre vonatkozik a kérdés.



2016. jan. 3. 10:12
 1/4 anonim válasza:
67%
Ugyanaz a minőség mint a legolcsóbb kínainak. A márkajelzést kell megfizetni. De megéri én csak Calzis vagyok, ficcsó márka..))::)
2016. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért imádom az olyan válaszokat akik szerint a markaboltok választéka ugyanaz mint a sarki kinaie igazad van menj oda ;)


Tudod NEM ugyanaz, a kérdés az lett volna hogy mennyit bírnak ki átlagban ezek a leggingsek. Ugyanis 6 hónap minőségi garancia van rájuk. A kinaisra hol kapsz 1 napot is??? 2000ert kidobtam pár használat után mert lyukas volt és kopott pedig vigyázok a cuccaimra mert nem kinaikbol és nem turkalokbol kukazom össze őket. ... a markasak már kinézetre se olyanok mint az imádott gagyijaid és ebbe nem mennék bele olyannal aki csak a szomszédos kínai boltot ismeri.

2016. jan. 3. 11:02
 3/4 anonim válasza:
65%
Bocsika én megveszem eztis aztis, ne kekeckedjél velem. A márka márka ne kétlem de nem feltétlen lesz erősebb meg ilyenek, én calzedoniát imádom jól mutat mindig rajtam tudom.
2016. jan. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1-1 dolgot vettem eddig ott, leginkább bikinit

a leggingsek szerintem közepes minőségűek, más boltban kb a feléért lehet kapni, és nem kínaira gondolok

2016. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!