Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 éves vagyok és szeretnék...

13 éves vagyok és szeretnék elkezdeni melltartót hordani. (bővebben lent) (? )

Figyelt kérdés
voltak régebben 70-75A méretű melltartók de csak úgy volt nem hordtam őket. amikor pedig felpróbáltam a kosara nagyon kicsi volt, kibuggyant belőle a mellem nagyon kellemetlen volt. vettünk néhány 80-85B méretű melltartót. a bal oldalt a kosár mérete teljesen jó, jobb oldalt ha görnyedek egy picit eláll és ezért nem merem suliba hordani mert félek hogy állandóan igazgatni kellene :D mit tegyek?
2016. jan. 3. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Mérd meg magad rendesen, ne csak úgy vegyél melltartót, hogy lekapsz egy nagyobbat a polcról, mert az nem lesz jó!


Mell alatt és mellcsúcson kell!

Az első adja a számot, a második a kosárméretet.


Ha eláll, akkor nem jó.

2016. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudom melyk méret lehetet jó az A vagy a B
2016. jan. 3. 12:07
 3/9 anonim ***** válasza:

talán ha lemérnéd magad, akkor lenne fogalmad arról (és nekünk is), hogy melyik méretet lenne érdemes felpróbálnod...

Fazontól is függ, hogy hogy áll rajtad, de a kiindulási alap akkor is méret!

2016. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A, úgy hogy kiveszed belőle a szivacsos betétet ?

Tudom, ritkán találni még ilyen varrott kosarat.

Vagy B tömés nélküli, sima, amibe egyik oldalra teszel egy plusz melltartó betétet.


Nekem a pántnélküli melltartóval van így van, mert ami körben jó volt, ahhoz a B kosár picurit nagy volt. Épp annyira hogy nem tartotta jól a mellem. Még sosem hagytam el, de oda is varrhatod.

2016. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Válaszolók, a körméret most mindegy. Kosárméret problémája van.
2016. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű, hisz le se méri magát.


Egyébként meg: két B jelzésű kosár sem ugyanakkora, ha más körméret tartozik hozzá. Pl.: a 75B kosárméretben is kisebb a 80B-nél, hiába ugyanaz a betű.

Mérj csak össze két eltérő körméretű ugyanolyan kosárjelzésű melltartót, és meglátod, hogy a nagyobb körméretű kosara szélesebb, így nagyobb is.

2016. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ha találok egy centit akkor lemérem magam :)
2016. jan. 3. 13:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Lemérni ehhez magát nem szükséges, szerintem annyiról van szó, hogy a jobb melled egy kicsit kisebb. Nekem is ez van, néhány helyen találtam plusz szivacsot bele, vagy a másik oldalból veszed ki, ahogy már írták.
2016. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és honnan tudok ilyet szivacsot rendelni??
2016. jan. 5. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!