Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy nem túl drága...

Gyuribacsika kérdése:

Vettem egy nem túl drága pulcsit magamnak, de valamiért tele van apró bolyhokkal, és szórja őket mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Még nem volt kimosva, egyszer volt rajtam, de amihez hozzáért a nadrágomhoz, alatta lévő polómhoz stb. Minden tele lett apró szöszös bolyhos új pulóverszínű darabkákkal.Kimerjem mosni egyáltalán ?

2016. jan. 3. 13:02
 1/3 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ez természetes dolog. Amíg ki nem mosod addig ilyen is marad.
2016. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt már pár pulcsim, ami mosás előtt se és utána se foszlott, nem hullatta a darabjait. Ez nagyon nagyon, ennyire rossz minőségű lenne, bár igaz olcsó árutól mit vár az ember, csak nem szeretném, hogy még a mosogép is tönkre menjen ilyen extrém boholy hullató pulcsitól.
2016. jan. 3. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a mosógép tönkre menne tole, megprobalhatnad alacsony hőfokon, mosozsakban, ha ettol félsz. Vagy mosd ki kézzel, hogy lasd, mi tortenik vele.
2016. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!