Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, miért vagytok szégyenl...

Lányok, miért vagytok szégyenlősebbek fehérneműben, mint bikiniben?

Figyelt kérdés
Az osztályból pár lánnyal tavaly nyáron, lementünk a Balatonhoz fürödni, és fehérneműben szégyenlősködtek, bikiniben meg semmi, pedig az utóbbi sokkal többet mutatott... Miért van ez így?

2016. jan. 5. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

En meg mind a kettobe szegyelos vagyok ezert nem jarok srandra:D

Amugy szep alakom van,de nem szeretem

2016. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom melyik bikini mutat többet, mint a fehérnemű. Pl. én sosem vennék fel tanga bikini bugyit, hétköznapra viszont mindig azt használok.
2016. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gnoomage ***** válasza:
100%
Nem vagyok lány, de gondolom neveltetés... hisz senkinek se mondták kiskorában hogy mutogassa magát fehérneműben, de mindenkinek megmutatták milyen menő fürdőruhát sikerült venniük...
2016. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fehérnemű intimebb. (Optimális esetben) Azt nem láthatja akárki.Én sem hinném hogy többet mutat, a tangás üggyel maximálisan egyetértek..de azt sem gondolom, hogy az a pár cm bőrfelület okozná ezt amivel esetleg többet mutathat. Inkább az elv.
2016. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha válaszolhatok férfiként a lányok nevében:

Mert a fürdőruhát úgy választják, hogy kényelmes/előnyös legyen és tudják hogy bárki láthatja.

A fehérneműt meg maguknak és a választott pasinak mutatják meg. Meg a fehérnemű sok esetben csipke/áttetsző ami mutat olyan dolgokat, amit egy bikini alsó nem.

2016. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előzőekkel. a fehérnemű sokkal intimebb. nekem pl a fehérneműim kicsit szexisek, mert valahogy dögösebbnek érzem magam, ha olyat hordok. :D de azt meg ugye csak magamnak meg a barátomnak mutatom meg.

bikinit mondjuk nem hordok, hanem csinos egyberészes fürdőruhát pont azért, mert az jobban takar. de a fürdőruha, bikini anyaga az mindig vastagabb, nem áttetsző eleve. aki meg tanga bikinit hord, az fehérneműben sem szégyellős áltlalában. :D

2016. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nos én nő létemre soha nem zavart ha látnak fehérneműben hiszen az is majdnem olyan mint a fürdőruha.Pár ember haragszik is a környezetemből a nyitottságomért emiatt. 36/N
2016. jan. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!