Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mekkora az igény a drága,...

Mekkora az igény a drága, márkás használt menyaszonyi ruhára?

Figyelt kérdés
két menyaszonyi ruha között vacilálok , a kettő közötti ár nagyjából 200 000 szerintetek el tudom adni a drágábbat a neten használat után ? vagy csak a 50 000 ft sre van kereslet ? enm akarom hogy a drága olasz ruha a nyakamon maradjon

2016. jan. 6. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon soktényezős, de van rá esély, hogy el tudd adni. Milyen ruháról van szó?
2016. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha vna rá kreslet, akkor el tudod. De menyni az esély arra, hogy valakinek az tetszik? Még kevesebb arra, hogy valak megtartsa esküvő után. Ugyanis minek? Max a lányának valaki, de azzal rizikózni meg...


Egyébként nem értem, ez mirét drága. A tetsvérem 150000-ért bérelt ruhát. Bérelt. Szóval egy eladásra szánt ruha 200000-ért az nem drága és nem tűnik drága, márkás ruhának. Az ár alapján leglaábbis.

2016. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#: a kettő közötti difi 200ezer, nem az ára. :D
2016. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az egyik ruha 50 000 a másik meg 250 000 valamivel olcsóbban adnám el nyilván 180 000/200 000 aa ruha alap ára 500 000 de mivel 2015 ös darab féláras :)és álomszép itt a kép róla

[link]

2016. jan. 6. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez tényleg szép, ráadásul a Pronovias ruhákat általában bérbe adni szokták kb. ennyiért(vagy nem sokkal többért), szóval akkor is lehet, hogy megéri megvenned ha nem vagy csak nyomott áron tudod eladni utána. Amúgy fotóznám! ;)


Sok boldogságot!

2016. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kétlem hogy sikerülne eladni 180/200.000-ért. Jó esetben 100.000-ért. De miért nem kölcsönzöl inkább, sokkal kevésbé rizikós. A kölcsönzősök van hogy hajlandóak beszerezni olyan ruhát amit te szeretnél.
2016. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Azért mert kölcsönözni is közel ennyibe kerül, ráadásul rávarrják még közben hat-nyolc menyasszonyra. Nekem fotósként baromi rossz tapasztalataim vannak a kölcsönzött ruhákkal, szalontól függetlenül, volt már, hogy a táskámból nekem kellett előszednem a kis varrókészletemet és visszaölteni valamit ami leszakadt vagy már eleve le volt szakadva a ruháról, volt, hogy a halcsont (vagy mi az ami merevíti) véresre vágta a menyasszony oldalát mert nem tették rendesen a helyére és volt, hogy pénteken este tízre még be kellett rángatni a varrónőt, mert tökre nem stimmeltek a ruhán a méretek, mert közben rávarrták másokra is és ezek csak kiragadott példák voltak. Szerintem nem akkora buli kölcsönözni, ráadásul részemről a külön napos kreatív fotózást preferálom ami szintén nem a legjobb kölcsönzött ruhával.
2016. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!