Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy mondjam el anyukámnak...

Hogy mondjam el anyukámnak hogy meltartót akarok hordani?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és még topot hordók engem kicsit zavar hogy az osztályból mindenki meltartót hord csak én nem....

Egyedül nem akarok elmenni venni de anyukámnak sem tudom elmondani! a válaszokat előre is köszi!



2016. jan. 7. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Maradj mèg egy kicsit a topnál. :) Szerintem sokkal kènyelmesebb mint a meltartó. Lessz elèg időd "szenvedni" a meltartóval. Èn szemèly szerint jobban szeretem a topot. De ha neked a meltartó jobb, csak mond anyudnak:" anyu, meltartót szeretnèk venni"
2016. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tedd az egyik lábad a másik elé, és helyezd rá a testsúlyodat. Ezt ismételd addig, ameddig el nem érsz anyádig. Nyisd ki a szád, majd a tüdőd, a gégéd, a nyelved, a fogaid, és az ajkaid használatával képezz szavakat, melyek így hangzanak: "Anya, melltartót szeretnék venni, mert majmolom az osztálytársaimat, és baromira érdekel, hogy én is be tudjak állni a sorba. Egyébként nem lenne szükségem rá, de hát na."


Rohadt nehéz?

2016. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, ha még ennyit sem tudsz anyuddal közölni, akkor nagyon gyerek vagy, nem kell még neked melltartó. Tök természetes dolog, anyád is hordja nyilván, miért olyan nehéz erről beszélni vele? Ez csak egy ruhadarab, semmi különös.
2016. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pörölycápa válasza:
100%

:D Nyugodtan mondd meg anyukádnak, hogy melltartót szeretnél hordani, nem hinném hogy titokban egy melltartó ellenes klubb vezetője lenne.

Persze csak akkor érdemes melltartót hordanod, ha már van is mit tartanod benne. Nem feltétlen kényelmetlen az, én pl jobban szeretem, mint a topokat.


Szóval ne félj anyukádtól, ilyesmiért biztos nem fog harapni, és később majd ennél sokkal kínosabb dolgokat is meg kell vele beszélni. Ebben nincs is semmi kínos.

De ha nem akarsz az egyik délután spontán eléállni ezzel a kérdéssel, akkor hozd föl a témát a legközelebbi ruhvásárlás során. Nem is kell az osztálytársakra hivatkozni, egyszerűen csak azért, mert ki szeretnéd próbálni, hogy milyen, és hogy kényelmesebb-e a topnál.

2016. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!