Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lány létemre szeretnék venni...

Lány létemre szeretnék venni egy Star Warsos pólót. Hogy reagálnátok ha egy lányon ilyent látnátok? Nagyon fura? :D

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
:OOO leszel a feleségem? :D
2016. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Kène barhogy is reagalni? Bárki szeretheti a Star Wars-ot, ez nem fiúknak kèszült film. Ugyanolyan arányban oszlanak el a lány ès fiú rajongók. Már kb mindenkinek van egy star wars pólója. Lány lètemre èn is vettem volna, de drágának találtam ès mègsem vettem meg. Ès csak mondom, az a női rèszlegen volt. Egyszoval igen, lányok is hordhatják
2016. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
khm "kedves" első :) Látom unalmas az életed. Arra gondoltam, hogy nem csak az új filmek premierjére venném fel, mert akkor elég sok mindenkit láttam olyan pólóban, egyébként meg nem szoktam max. fiúkon. Javíts ki ha te minden nap legalább 4 lányt látsz SW-s pólóban.
2016. jan. 7. 16:57
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem az első vagyok, de igaza van. És igen, minden nap látni lányokat is SW-s pólóban..

Mellesleg, nem hinném, hogy bárki is a pólódat bámulná.

2016. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Egyáltalán nem fura. Sőt! Hmmm ennek a lánynak milyen jó ízlése van! Nyugodtan felvehetsz ilyet nincs semmi akadálya.
2016. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszon felsírtam :DDDD


De igaza van. A Star Wars tömegcikk, és egyáltalán nem csak férfiak szeretik, és pláne nem csak férfiaknak gyártanak Star Warsos cuccokat.

2016. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nem fura, láttam már lányon sw-os pólót, nem annyira egyedi ez

én is szeretem, csak nem nagyon hordok mintás felsőt

2016. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
lány vagyok, sőt stylist, mégis rengetek geek pólóm van. jópár SW is, senki sem nézett még rám furán miattuk :))))
2016. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semennyire se fura, most baromi trendi nyilván a film miatt, premieren kívül is az összes egyedi hópihe ilyen cuccokban rohangál. Reagálni? Sehogy, már észre se veszem kb, annyira uncsi.
2016. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én meg WoW-os meg LoL-os pólóban járok lány létemre, ha tetszik hordd, csak azokat utálom mikor úgy hordanak egy franchise ruhát hogy lövésük sincs arról amit hordanak.

Pl nem veszek fel Star Warsos pólót mert 1 filmet se láttam így pózerkedés lenne.

2016. jan. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!