Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor megy már ki a divatból...

Mikor megy már ki a divatból a "lányoknak való, de férfi" skinny farmer?

Figyelt kérdés

mindenki ilyet hord, és már lassan cikinek érzem magam hogy nem veszem fel ezt a b*zis nacit..

én levis 501-est hordok egyébként, meg wrangler egyenesszárút, és 19 éves vagyok :)


2016. jan. 10. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? A divat nem kötelező senkinek. Akinek tetszik az hordja, akinek nem az nem. Mi a bajod ezzel?
2016. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
meret pár lány megjegyezte hogy az sokkal menőbb szerintük :) tehát már én érezzem magam rosszul öltözöttnek?
2016. jan. 10. 18:45
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Most néztem meg, hogy az új farmerem is skinny. De esküszöm, hogy nem tudtam, hogy ez az, csak felpróbáltam, jó volt, és megvettem. Amúgy nem követem a divatot.

Amúgy miért "b*zis"?

Vannak egyenesszárú farmerjaim is, de ritkán veszem fel, mert nagyon idétlennek tartom.


45f

2016. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csirkelábhatás miatt b*zis szerintem, hogy teljesen rádtapad
2016. jan. 10. 19:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem mostanában, addig nem amíg a nők is nadrágot hordanak szoknya helyett. Meg most télen jobb is a passzos, nem fúj alá a hideg. A nadrág akkor is nadrág ha szűk, ha nem tudtad volna lovas elődeink a lovaglás miatt hordtak szűk nadrágot, mert amúgy nem tudtak fel, és lepattanni a nyeregről.

És egyébként sem a szűk nadrágtól lesz bzis, hanem a svwag yoló, ecsetfejű 40kg laza csávóktól, akik úgy viselkednek, mint a bzik. (És a lányoknak tetszenek)

2016. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne akarj agymosott kislányoknak tetszeni, az értelmesebb réteget meg nem a csirkelábú kislányfiúk vonzzák.
2016. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem divat már tavaly tavasz óta.

Bár Magyarországon ez átlalában nem lényeges.

2016. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó: hogy érted? melyik országban nem divat? melyik akkor most a trendi?
2016. jan. 10. 22:28
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

szerintem is elég gáz a skinny fiúnak

a melegítő az meg ugye más :)

17L

2016. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább az a gáz, hogy az épp aktuális divatot gáznak tartjátok, bezzeg a nők agyament divatjai az ok.
2016. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!