Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kabátot vehetnék?

Milyen kabátot vehetnék?

Figyelt kérdés
Valami tavaszi, vékony kis kabátot szeretnék venni. Mit ajánlanátok? Olyat szeretnék, amit majd még ősszel is fel lehet venni, tehát nem megy ki addig a divatból. Linkelnétek képeket? 18L
2010. márc. 26. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
nem megy ki a divatból pár hónap alatt? :D mi van benn a divatban? azt se tudom , én 5 vévekben számolok a divatra azon belül nincs nagy változás
2010. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
bőrdzseki :)
2010. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

bőrdzseki vagy csak egy sima átmeneti vékony dzseki. nekem mind a kettő van:)

ja és akarok venni egy ballonkabátot, az is nagy divat mostanság. mondjuk az örök divat:)


16L

2010. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyértelműen bőrdzseki. legmenőbb, legjobb:)
2010. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ballonkabátot ;D .
2010. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

sztem nem muszály bőrdzsekit venned...sőt ha engem kérdezel, sztem az már egy tucatkabát. Minden második emberen az van, ugy h nem ajánlom. A balonkabát meg már kezd kimenni a divatból, ugy h az sem ajánlatos [link]

itt nézd meg azt a fekete dzsekit. ezt nem csak a retroban találhatod meg, hanem elfogadhatobb áron máshol is. kényelmes, jó az anyaga eső ellen, és divatosabb mint a bőrdzseki

2010. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!