Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az már beteges ha...

Vki0824 kérdése:

Szerintetek az már beteges ha minden hónapban veszek magamnak valami ruhát, vagy esetleg könyvet, kozmetikumot? Ez már függőségnek számít?

Figyelt kérdés
Nem bírom ki úgy egy hónapban hogy ne vegyek valami apróságot :( Nem tudom hogy ez már függőség vagy még normális.

2016. jan. 18. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Havonta elmész vásárolni, és?
2016. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Körülöttem mindenki az mondja beteges hogy nem bírok ki egy hónapot új ruha esetleg más dolog nélkül :/

De örülök hogy valaki szerint azért normális :D

2016. jan. 18. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális ha van pénzed. Aki nem teheti meg hogy havonta vásároljon akármit, annak nem normális.
2016. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Normális, miért ne lenne? Kivéve persze ha pénzed sincs és másokét (szülőkét, tesódé, pasidé) költöd ilyesmikre... az nem normális.
2016. jan. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Az nem normális, ha hónapokig nem veszel semmit. Kozmetikum? Aki sminkeli magát havonta/másfélhavonta vehet valamit, mert elfogynak. Új ruha? Nem tudom mekkora mennyiségben, de ruhára szükségünk van, ha nem vennél előbb-utóbb nem tudnál mit hordani...

Jobban belegondolva nem is értem a kérdésedet.

(OFF: utolsó! A tesója, pasija pénzét ne költse el, nyilvánvalóan, de a szülőkét? A kérdező 16 évesnél nem idősebb, kinek a pénzét költse?)

2016. jan. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ez évente akkor 12 ruha/könyv.. tök normális. én hetente veszek valamit, mégsem érzem betegesnek vagy függőségnek.
2016. jan. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis. De vannak olyan emberek, akik megengedhetnék maguknak, mégsem mennek sehova, egy cipőben járnak egész évben.
2016. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!