Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mentek a JOY napokra, és a...

Ti mentek a JOY napokra, és a glamour napokra? Mit érdemes ilyenkor venni? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Még egyiken sem voltam, de idén megpróbálok kicsit spórolni.

2014. márc. 31. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem olvasok ilyen lapokat, úgyhogy a kuponokról semmit nem tudok, bocsi. Valaki tuti jobban értesült.

Az biztos, hogy az ilyen napokon pláza közelébe sem megyek. Tömegnyomor van, annyira nem akciósak az árak, amire van kuponod, az úgyse kell, még úgy is drága, vagy nincs a méretedben. Ami jó lenne, arra nincs kupon.

De az egész arra megy ki, hogy ilyenkor megveszed azt is, ami nem akciós, meg csomó olyan dolgot, amit nem is akartál. Plusz olyan sor van a próbafülkénél, hogy ki se várod, stb. És nem jól költöd el a pénzed. Persze ez annyira nem gond, ha simán belefér, de ha gyűjtögetned kell rá, akkor gondolom nem ez a helyzet.

Részemről inkább benézek néha, vannak mindig akciók, csak nincs ilyen őrület mellé. Így nem költök feleslegesen annyit, előre kitalálom, hogy mire is van szükségem és nyugiban megveszem.

Ha el is mész, találd ki előre, hogy mit vennél és mennyiért, és tartsd magad a kerethez. Ja és olyan alapon se vegyél meg valamit, hogy majd átszabod, vagy kicserélteted (utóbbi esetben általában utána se lesz mire :D).

2014. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szoktam ilyenkor vásárolni. Sok jó dolgot lehet ilyenkor beszerezni. Például a Maybellines szempillaspirálomat tavaly fél áron vettem. Jó persze most egy szempillaspirál nem nagy dolog,de azért jó érzés,hogy ilyenkor akár 1000 forintot is megspórolni és valamit mást venni abból a pénzből. Ja és amúgy inkább Glamour párti vagyok,nemtudom számomra abban jobb kuponok vannak :)
2014. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam egyiken sem, viszont kupont használtam már fel. A Joy nekem annyira nem tetszik, szerintem kevesebb és (számomra) rosszabb helyekre adnak kedvezményeket. Ellenben a Glamourt nagyon szeretem, mindig tudok spórolni valamennyit. Viszont pláza közelébe ne menj, én még nem mertem bevállalni, de minden évben megnézem a videót, és örülök, hogy nem voltam ott. Különösen a Westend-re gondolok most. :) Stop Shop, Mammut, Allee az, ami esetleg jó lehet, de nem tudom igazából. :)

Egyébként ezek a kedvezmények akkor érnek valamit, ha nagyobb tételben vásárolsz. Én egy cipőt fogok venni 18 helyett 14 ezerért, szerintem ez így már megéri. :) Vagy érdemes jól beszerezni sok mindent egy helyen, pl ha több mindent bezsákolsz a nyárra, akkor már számít az a -20% is. :)


Itt pedig találsz néhány tippet (hozzáteszem tavalyi) :)

[link]

2014. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!