Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csáó! Lassan 2 hete vásároltam...

Csáó! Lassan 2 hete vásároltam a New Yorkerbe egy pulóvert 8000ft-ért és nagy rám. Vissza veszik? A cimke sajnos már nincs meg de a blokk igen. Azért kérdezem mert olvastam a blokkon hogy csak akkor veszik vissza ha meg van a blokk is meg a cimke is.

Figyelt kérdés
Bocsi a kategóriáért, csak nem tudtam beállitani a vásárlást
2016. jan. 24. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

bár nem a new yorkerbe, de nekem cseréltek már ki pulcsit címke nélkül (blokk volt és pár nap után vissza is vittem)

szerintem próbáld meg, hátha

2016. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, megpóbálom. Tegnap cseréltem ki egy pulcsit a Pull&Bear-be ott szó nélkül kicserélték. Remélem a New Yokerbe is.. :D
2016. jan. 24. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem veszik vissza akkor is lehet csalni. Veszel egy kisebb méretet (gondolom egyébként meg akarod tartani) és annak a címkéjével és frissebb blokkjával visszaviszed. Az árat visszakapod vagy levásárolod.

Ha belekötnek, hogy miért kisebb méretűt ír a címke, mint a pulcsi valódi mérete, akkor meg szétteszed a kezed, hogy te sem érted, ezért hozod vissza, mert nem jó.

2016. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha vágom! :) Csak nem tezszik :D ott tök zsír volt meg minden de amikor hazaértem akkor meg más szemmel néztem.. :D
2016. jan. 24. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, maximum akkor az újat visszaviszed megint, hogy nem tetszik. Ha szerencséd van akkor nem ugyanaz az ember fogja visszavenni, mint az előzőt. Vagy megpróbálhatod másik üzletükben is. Elvileg mindenhol vissza kell venniük.

Én egyszer egy mp3 lejátszót vittem vissza vagy 4x, aztán kiderült, hogy az én gépem a rossz. Na mindegy, nem ez a lényeg, hanem hogy minden alkalommal szó nélkül visszavették és felajánlották, hogy vehetek újat vagy visszaadják a pénzt.

2016. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!