Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kaptam egy Levi's farmert, de...

Kaptam egy Levi's farmert, de nem tetszik és még nagy is rám. Sajnos nincs meg a blokk, visszaveszik így is? (25ezer ft volt)

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha blokk nincs tuti nem veszik vissza.Próbáld meg eladni valakinek.
2010. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Blokk nélkül 10000% hogy nem.
2010. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Tuti nincs meg a blokk?

Amúgy menj be a levis boltba, ne számíts nagy sikerre, de próbáld meg hátha visszaveszik. Végülis ha nem volt hordva, akkor simán el tudják adni újra. De a pénzt így nem fogják tudni odaadni, legfeljebb vásárlási utalványt, vagy választhatsz majd ott helyben egy olyat ami tetszik és jó rád.

De persze, csak ha szerencséd van és elég meggyőző vagy :)

2010. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem fogják.

Dolgoztam ruhaüzletben, blokk nélkül nem volt csere vagy levásárlás.

2010. márc. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De hol a blokk?

Kérd el attól akitől kaptad.

Gondolom nem akkora idióta, hogy kidobta, amikor még az se tuti, h jó Rád?

2010. márc. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is dolgoztam boltban, és igazából az üzletvezetőtől függ. Felhívtuk ilyen esetekben, és hát mivel ott se olcsó dolgokról volt szó, általában azt mondta, hogy oké, de pénzt nem adhattunk vissza ilyenkor, csak levásárolhatta az árát.
2010. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: akkor ti nagyon humánusak voltatok a vevőkkel.

Nálunk ilyen szóba sem jöhetett, mert pl. ha visszaveszünk egy cuccot amit nem nálunk vettek, nincs meg a darabszám stb.


Én azt hiszem, amíg nem tuti, hogy jó a cucc, akár magamnak akár ajándékba veszem, a blokkot féltve őrzöm.

Többször vittem vissza ruhát, ami a boltban pl. harisnyára próbált naci jó volt, de otthon már harisnya nélkül lógott stb. Ceszhettem volna blokk nélkül, és azért nem voltak azok sem olyan olcsók (pl. Mango)

2010. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

apámtól kaptam, de természetesen eltűntette a blokkot (férfi..). lehet megpróbálom visszavinni, mert egyszer egy 18ezer forintos táskát vittem vissz a zarába (mondjuk az elszakadt, de kicserélték), meg egy 20ezres cipőt a vagabondba, szintén kicserélték és nem volt meg a blokk egyikhez sem. visszaviszem aztán meglátjuk:)

2010. márc. 10. 20:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg és írj, hogy sikerült-e.
2010. márc. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, ez engem is érdekelne.
2011. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!