Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem fázik azoknak...

Szerintetek nem fázik azoknak a bokája, akik ilyen téli időben is titokzoknit hordanak, és kivillan a bokájuk? Nem lesz hosszútávon valami ízületi károsodásuk a hidegtől?

Figyelt kérdés
Jól mutat persze egy csinos skinny nadrág, ami kiemeli az ember cipőjét, de akkor sem tudom elhinni, hogy ilyen időben nem kellemetlen így járni az utcán.

2016. jan. 24. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

De, valószínűleg fázik nekik, csakhát tudod:

[link]

2016. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Autóval járok, nekem pl simán belefér néha, ha olyan kedvem van! Most ebben a hidegben kihagyom, mert még a parkolóig is csonttá fagyok! :D
2016. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
De biztosan fazik, csak olyan ostobak, higy fontosabb nekik, hogy 'menonek' tunjenek. En az ilyen felul sapka sal kesztyu - alul bokanadrag vekony edzocipos arcokon csak nevetek, nagyooon szanalmasak.
2016. jan. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Ilyen hidegben igen, de én addig nem veszek csizmát, míg nem muszáj. Ki nem állhatom a nagyon zárt cipőket, amíg 0 fok alá nem megy az idő, nem hordok csizmát és a bokám is kint szokott lenni, de nem szoktam fázni.

Egyébként meg aki autóval jár, szerintem annak tök mindegy, ha kocsival járnék én se hordanék csizmát.

2016. jan. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De, kellemetlen. Ezért igyekszem hosszabb zoknit felvenni. Pl sportzoknit. De ettől függetlenül a térdzoknit utálom
2016. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondják a rövidgatyás rendőrök, 1es :D
2016. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem kiráz a hideg, ha ilyet látok de vannak emberek, akik így szeretnek járni. Nekem mindegy, amíg rám nem kényszerítik.
2016. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
péntek este álltam a buszmegállóban, úgy -5 volt. én meleg télikabátot, duplazoknit, télicipőt, pulcsit, kesztyűt sálat viseltem és még így is fáztam. mellettem állt egy lány vékony kabátban, a nadrágja 5 centivel a bokája felett ért, és vékony vászon cipőben volt. néztem is hogy hát ez hülye, hogy nem öltözik fel rendesen... aztán megállt az út szélén egy bmw, amiből kiszállt egy csaj csillogó magassarkúban, a lábain átlátszó nejlon harisnya lehetett, koktélruha, ami nagyon rövid volt és egy vékony szövet kabát, ami össze sem volt gombolva......... mi bajuk az embereknek?
2016. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, ha elmegyek valahova ilyen hidegben akkor sportzokni, ha itthon vagyok akkor viszont titokzoknit veszek fel.:)
2016. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak bokazokni hordok, időtől függetlenül. Egyáltalán nem fázott a lábam télen, de lehet csak azért, mert magasszárú cipőben jártam.
2016. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!