Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nők is hordanak nyakken...

Lányok nők is hordanak nyakkendőt?

Figyelt kérdés
Ha igen milyet és milyen alkalomból? Hétköznap pl suliba vagy buliba, vagy esetleg ünnepségeken alkalmi blúzokhoz?

2016. jan. 26. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hordanak, pl az amerikai diákoknál bevett, de lehet a japsiknál is. Nálunk is előfordul, főleg rendőrség, katonaságnál dolgozóknál. Nőknek jobban lehet férfias dolgokat hordani, mint fordítva.
2016. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Ha a fiatal 15-22 évesekre gondolsz: Magyarországon nem annyira elterjedt, de pl Amerikában az un. 'menőbbek' hordanak, csak nem kötik meg szorosra, hanem lazán hagyják. Ünnepségeken nálunk a lányoknak stólát kell hordaniuk, nem nyakkendőt. Ha egy blúzhoz akarsz felvenni egy nyakkendőt, akkor inkább egy sima kendőt vagy egy szép natur sálat válassz! Sokkal szebb!! Remélem tudtam segíteni ;)
2016. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Bizonyos stílusoknál jellemző, én is hordok nyakkendőket hétköznap is, főleg kisebbeket, nem olyan tipikus nagy férfinyakkendőket. Színeset, pink, csíkos, lila, díszekkel, kitűzőkkel, lánccal díszítve. De átlagos stílusú nőkön nem szoktam ilyesmiket látni. Inkább a kendő jellemző.
2016. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyenruháknál elő szokott fordulni. Főleg iskolákban, mint valaki említette, esetleg rendőröknél, katonáknál. Viszont ilyenkor majdnem mindig szoknya tartozik az egyenruhához, hogy az összhatás semmiképpen se legyen túl férfias. Pl.:


[link]

[link]


[link]

[link]

2016. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Számomra a nyakkendő túl férfias, pasin jobban szeretem. Viszont vannak ilyen blúzaim aminek masniba meg lehet kötni az anyagát ilyeneket hordok, alkalmi, vagy munkába.

[link]

[link]

[link]

2016. jan. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%

A melegek igen!

Mivel a legferfiasabb ruhadarab milyen funkciot tolt be egy non arra kivancsi lennek..

2016. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

1-es!

Utolso mondatoddal megirtad a frankot!

Eleg ha csak a nok csinalanak hulyet magukbol....

2016. jan. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!