Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol érdemes cosplayhez ruhaany...

Hol érdemes cosplayhez ruhaanyagot beszereznem?

Figyelt kérdés
A noragamiból Kofukut szeretném cosplayelni ( [link] ), de mivel ez lenne az első cosplayem elég tanácstalan vagyok, ugyanis nemtudom , hogy hol tudok anyagot beszerezni,ami lehetőleg használható is. A szoknyához és a nyakkendőhöz való kockás anyagot keresek . >< ( És nem, nem veszem meg Ebayen a cosplayt, mert ad egy drága, ad kettő én magam szeretném megvarrni )Előre is köszönöm bárki segítségét ^^

2016. febr. 2. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

igazából bármelyik méterárubolt jó :))

ehhez semmi különleges anyag nem kell.

esetleg vigyél képet, mutasd meg az eladónak és fog segíteni

2016. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Japán ?
2016. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy Japán?
2016. febr. 2. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Japánból. Ott biztos van.
2016. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kettes? Mért menne Japánba kockás anyagért?? Szerintem bármelyik méteráruboltban lehet kapni,és ha nincs is, biztos rendelnek neked.
2016. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Személy szerint méterárúval kapcsolatban az I LOVE TEXTIL boltot ajánlom. Ott a legolcsóbb. Negatívuma annyi hogy nincs állandó raktárkészlet ezért lutri hogyha bemész akkor éppen mi elérhető. De több boltjuk van, én ha az elsőben nem kapok be szoktam járni mindet egy nap. Nagyon ritka alkalom volt hogy üres kézzel mentem haza.
2016. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!