Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » LÁNYOK! Szerintetek gáz, ha...

LÁNYOK! Szerintetek gáz, ha valaki középsuliban még toppot hord és nem melltartót?

Figyelt kérdés

Szeptemberben megyek középsuliba és én nem hordok igazi melltartót. Szerintetek ez ciki?

Normális válaszokat várok:)



2016. febr. 2. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs igazán nagy melled egyáltalán nem.
2016. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs akkora melled hogy jó legyen rá melltartó vagy egyszerűen így érzed jól magad akkor nincs vele semmi gond.
2016. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, pláne ha nincs akkora melled, amire lenne megfelelő méretű melltartó.

Arra viszont figyelj, hogy topokból olyat hordj, amiben van valamilyen betét, mert az viszont ciki, ha átlátszik a mellbimbód formája esetleg, ha fázol.

2016. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én csak harmadikban kezdtem el melltartót hordani. akkor is csak azért, mert a topp már nem volt jó.
2016. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Lenne rá megfelelő melltartó, de így érzem jól magam:)

2016. febr. 2. 23:16
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Még felnőttkorban sem.
2016. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Végzős vagyok, és hát eléggé lapos, én toppot hordok, mert így érzem magam jól a bőrömben. :) És szerintem egyáltalán nem ciki.

19/l

2016. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs (nagyobb) melled, és nem üt át a felsőn a mellbimbód, akkor nem.
2016. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Melltartón is "átüthet", nekem volt két kolléganőm, akiknek néha értekezleten rettenetesen átütött, úgy tudom, vannak erre külön betétek, amik diszkrétebbé teszik a dolgokat. Nem tudom, hogy ezek a már nem független, de még nem gyermekes nők direkt zavarba akarták hozni a népet, vagy csak ennyire elvoltak. Mindenesetre, ha melóhelyen kiderül valakiről, hogy egyedülálló, főleg, ha férfi az illető, akkor megkezdődhetnek a fenti idióta "játékok".
2016. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Középiskolában is célszerű minél diszkrétebben és kevésbé kihívóan öltözködni, vannak iskolák, amik ezt külön meg is követelik. A férfitanárok között is lehet nőtlen és számára duplán kínos, ha nem öltözködtök rendesen. De végül magatokkal szúrtok ki.
2016. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!