Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartót vagy toppot hordjak...

Egykérdező010 kérdése:

Melltartót vagy toppot hordjak ilyen mellmérettel? (lent)

Figyelt kérdés

A körméret 73cm

A mellbőség 79cm

Nézegettem kalkulátorokat, de így nem ad ki semmit. Én ellennék toppokkal is, de az a gond hogy a topp már kicsi. Nézhetnénk nagyobbat, de nagyobból már csak vékony anyagúak vannak, amik azért nem jók, mert nem adnak szép formát.A mostani toppjaimat azért szeretem mert "több rétegűek" valamivel vastagabbak. Anyukámmal vettünk egy 70/A-s melltartót mert az eggyel kisebb kicsi volt (mivel a 70/A a legkisebb szerintem direkt kislányoknak gyártott volt). Ezt a 70/A méretű melltartót nagynak érzem, mivel ha lehajolok látszik hogy van még mit rakni bele... Szerintetek mit csináljak? Egyenlőre a taktikám annyi, hogy hordom a régi toppjaimat amíg meg nem nő a mellem. Csak a csuszkálás miatt nem valami kényelmes. Próbálkoztam szivacs nélküli melltartóval is, de az is kicsi. Jó most nem arra kell gondolni hogy 10centis szivacsok vannak a már megvett melltartóban,hanem éppen csak. Ja és a sportmelltartót meg nem szeretem, mert szűk a nagyobb megy persze pont a mellnél kicsi...


2016. jan. 18. 19:57
 1/1 Sunshinedoll ***** válasza:
Próbálj fel többféle fazont. Vannak ezek a nem merevítős háromszög alakú melltartók/toppok, azok csinosak is és kényelmesek is, vagy ha kicsinek érzed a toppjaidat, vegyél nagyobbakat esetleg. Válogass nyugodtan, ha a melltartó még nagy, akkor a toppok között keresgélj.
2016. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!