Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, hogy szoktátok levenni...

Srácok, hogy szoktátok levenni a teljesen feszülős nadrágot magatokról?

Figyelt kérdés
nem kellemetlen? pl suliba tesin le felvenni, nem érzitek úgy hogy néha jobb lenne egy sima slim fit?
2016. febr. 3. 21:59
 1/4 A kérdező kommentje:
*hogy tudjátok
2016. febr. 3. 21:59
 2/4 anonim ***** válasza:
nem hordok ilyen szarokat
2016. febr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Mivel sztreccses skinnyt hordok, annyira nem nehéz levenni, mert nyúlik annyit, hogy még éppen átmegy rajta a lábfejem. :) Annyi, hogy ezeket nem tudom csak úgy letolni magamról, hanem a lábamról lehúzva, a bokámnál kifordítva húzom tovább. :) Persze van olyanom is, ami annyira szűk, hogy már nem fér át a szárán a lábfejem, de az meg cipzáros a bokámnál, így azt még könnyebb levenni, ha kicipzározom. :)

Én nem cserélném le slim fit-re, mert szeretem hogy deréktól bokáig teljesen rám feszül az anyag. :) Meg jól is áll, hogy teljesen kiadja az alakom. :)

2016. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hordok cicanadrágot.
2016. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!